It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Strachy, potwory, upiory... To wszystko czeka na nas już niedługo. A jak najlepiej się do tego przygotować? W halloweenowej grze!

Opowiedz kreatywnie w jakiej grze spędzisz tegoroczne Halloween i dlaczego, a my nagrodzimy 5 najlepszych odpowiedzi pakietami gier składającymi się z: Horror Story: Hallowseed, GRAVEN, Amnesia: Rebirth oraz The Medium.

Konkurs trwa do 2. listopada 2022, godziny 23:59. Zasady znajdziecie w pierwszym komentarzu na Forum.

Powodzenia!
Moje tegoroczne Halloween spędzę z grą Rollercoaster Tycoon 3, aby odwiedzający park poczuli strach jak walczą o życie na moich kolejkach :D
(Henio): Mamo, mamo! Jutro będzie Halloween!
(Anna): Połóż się synku. W naszym zamarzniętym Świecie nie ma już ani Halloween, ani Święta Zmarłych. Jest tylko śnieg i mróz.
(Henio): Totko mówił, że należy pamiętać o zmarłych i zaginionych w śnieżycy. Zawsze pamiętać...
(Anna): Twój tata nie żyje, a jego trup zasilił ogród botaniczny żebyśmy wszyscy mogli zjeść raz jeszcze pomidory.
(Henio): Był bohaterem! Wyruszył po rdzeń parowy. Miał go przy sobie gdy odnaleźli go skauci! Też kiedyś zostanę bohaterem lub skautem!
(Anna): Od jutra masz przydział przy wydobyciu węgla. Nie emocjonuj się tak, to strata sił w naszym położeniu.
(Henio): Daj spokój mamo! Nasze położenie jest świetne. Poderwałem Olę która pracuje w jadłodajni. Mam też dla niej pomidory zaręczynowe.
(Anna): Brrr! Oby duch ojca nie stanął jej w gardle. Poza tym liczyłam, że wybierzesz Hanię, córkę burmistrza.
(Henio): Ona nie żyje. Zatłukli ją strajkujący robotnicy, ale przyznam, że była fajna.
(Anna): Naprawdę nie żyje? Mówisz to tak jakby nie wywarło to na Tobie większego znaczenia?
(Henio): Sama kazałaś mi się nie emocjonować.

Halloween spędzę w grze Frostpunk bo lubię być pozytywnym bohaterem w mrocznych czasach. Pozdrawiam wszystkich ciepło!
avatar
GOG.com: Strachy, potwory, upiory... To wszystko czeka na nas już niedługo. A jak najlepiej się do tego przygotować? W halloweenowej grze!

Opowiedz kreatywnie w jakiej grze spędzisz tegoroczne Halloween i dlaczego, a my nagrodzimy 5 najlepszych odpowiedzi pakietami gier składającymi się z: Horror Story: Hallowseed, GRAVEN, Amnesia: Rebirth oraz The Medium.

Konkurs trwa do 2. listopada 2022, godziny 23:59. Zasady znajdziecie w pierwszym komentarzu na Forum.

Powodzenia!
Tegoroczne Halloween zdecydowanie spędzę na ponownym przechodzeniu Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz grach z serii Resident Evil. Oba są mega bliskie mojemu sercu, więc z wielką chęcią poświęcę na nie mój czas. Pierwszą z nich będę miała okazję przechodzić już któryś raz z kolei, ale to nie zmienia tego, że z każdą rozgrywką odkrywam coś nowego. Z resztą, przy Wiedźminie nie ma nawet chwili, aby się nudzić. Poza tym DLC Krew i Wino ma swój mroczny klimat, wręcz idealny na Halloween. Jeśli chodzi o gry z serii Resident Evil, do tej pory miałam okazję ograć tylko Resident Evil: Revelations 2, ale teraz planuję przetestować remake 3 oraz 7 i 8 część. Według mnie lepszych gier niż te od Capcom, które mają niesamowicie mroczny i przerażający, a zarazem niezwykle wciągający klimat, nie ma na taki dzień jak Halloween. Podobny klimat ma także The Quarry i Amesia: Rebirth, które też znajdują się na mojej halloweenowej liście. Jako, że gry są moją największą pasją, nie zdziwię się jeżeli lista powiększy się o jeszcze kilka innych tytułów, niektóych może i bardziej przerażających albo przeciwnie. Cieplutkie pozdrowienia dla wszystkich:)
Strachy, potwory, upiory... To wszystko czeka na nas już niedługo. A jak najlepiej się do tego przygotować? W halloweenowej grze!

Opowiedz kreatywnie w jakiej grze spędzisz tegoroczne Halloween i dlaczego

tegoroczne Halloween spędzę w wiedźmie ogrywając fabułę wiedźmina z kuzynem który nie grał w wiedźmina ani razu a chce go zachęcić do Wieśka ponieważ trzy części wiedźmina są tak fantastyczne a kuzyn lubi podobne do klimatu wiedźmina gry więc postaram się ograć z nim trochę fabuły. Mam nadzieje że dla kuzyna wiedźmin się spodoba ponieważ to bardzo ciekawa gra i ma bardzo fajne i dobrze wykonane książki
pozdrawiam wszystkich graczy miłego Halloween
avatar
GOG.com: Strachy, potwory, upiory... To wszystko czeka na nas już niedługo. A jak najlepiej się do tego przygotować? W halloweenowej grze!

Opowiedz kreatywnie w jakiej grze spędzisz tegoroczne Halloween i dlaczego, a my nagrodzimy 5 najlepszych odpowiedzi pakietami gier składającymi się z: Horror Story: Hallowseed, GRAVEN, Amnesia: Rebirth oraz The Medium.

Konkurs trwa do 2. listopada 2022, godziny 23:59. Zasady znajdziecie w pierwszym komentarzu na Forum.

Powodzenia!
Tegoroczne Halloween spędzę z grą Stray. Specjalnie dla niej nabyłem nowy sprzęt, na którym będzie chodzić na najwyższych obrotach. Gra doskonale nadaje się na Halloween jak i dla mnie, w ogóle. Uwielbiam koty, więc po raz pierwszy będę mógł się wcielić w kociego bohatera przemierzającego mroczny, dystopijny świat. Może i mój mruczek będzie mi towrzyszył śledząc to, co będzie działo się na ekranie. Uwielbiam przygodówki - horrory, skradanki, zagadki, wciągającą fabułę i eksploracje wszelkich dziwnych i trudno dostępnych lokacji - ta gra łączy wszystkie te elementy. Będzie przygoda, dreszczyk, skakanie po dachach, urbex, rozmowy z robotami i odkrywanie mrocznych tajemnic. To recepta na udane Halloween!
Post edited October 30, 2022 by kamild84
- Halo? Somsiad?
Somsiad to ksywa mojego sąsiada. Oryginalne, wiem.
- No, co tam łosiu?
Łosiu to nie moja ksywa. takie tam uprzejmości.
- Helloween dzisiaj, gramy?
- No pewnie.
- To do wieczora.
- No, nara.
Do wieczora dwie godzinki, wystarczy żeby zaopatrzeć się w czipsy i coś do picia.
Kiedy nadchodzi wyczekiwany moment siadamy w najznakomitszym trybie multi jaki kiedykolwiek powstał - hot seat.
Wczytujemy rozpoczętą przed tygodniami rozgrywkę i już po chwili witają mnie moje stęsknione zastępy szkieletów, zombie, wampirów i pozostałych milusińskich.
Kolejne rundy upływają w skupieniu, zajmujemy coraz większe obszary, stajemy się coraz silniejsi a nasze armie coraz liczniejsze. Do pełnej rozbudowy mojej twierdzy brakuje mi tylko jednego - piątego poziomu gildii magów. Brakuje mi jednak kluczowego składnika - klejnotów, zwanych przez nas pieszcztliwie cukierkami. Na szczęście mój bohater właśnie przechodzi obok miasta Somsiada.
- Sluchaj - mówię Somsiadowi z szelmowskim uśmiechem - cukierek albo psikus.
Wyraźnie akcentując słowo "psikus" najeżdżam kursorem na jego miasto jednoznacznie dając do zrozumienia że psikus skończy się dla niego krwawą jatką.
- Próbuj szczęścia - odpowiada Somsiad wyniośle. - Twoje plugawe stwory nie zbeszczeszczą mojej świętej ziemi.
No cóż, słowo się rzekło. Zaatakowałem. Jakież było moje zdziwienie, kiedy obrońcami okazali się całkiem liczni faceci w sukienkach i anioły. Do tego brak magii. Chrystoteka? Nie ważne, szturm się rozpoczął i na pewno zwyciężę. Tzn. tak myślę bo helloween jutro.

Dlaczego będziemy grać w Heroes of Might and Magic 3? Bo zawsze w to gramy.
Wiecie...
Za 30 minut będzie 31 października, kilka tygodni temu, stukło mi kolejne 365 dni..
Niby z racji wieku powinienem być cholernie kreatywny, dużo czytać, jeszcze więcej pracować, uczyć się i najlepiej nie spać. Za 6 godzin muszę wstać do roboty, więc jak co dzień, trzeba odwalić swoje na etacie, później odpalić drugi sprzęt, tablet, i MatLab'a, i klepać numerki, bo "w końcu powinieneś tego inżyniera zrobić"..

Więc jak znajdę chwilę, to albo wezmę się za CD-Action, które kupiłem w lipcu, a jeszcze poprzedni kwartał do nadrobienia i co gorsza już biegnący, albo wezmę się za Lipińską, i jej twórczość łóżkową, albo w końcu spróbuję skończyć tego Far Cry'a Classic'a, co mam go rozgrzebanego od pół roku...
Zobaczymy.. Trzymajcie za mnie kciuki, bo albo zwariuje, albo się rozpiję, albo w końcu przestanę spać ;)
Środek przeciwbólowy na maksymalny ból świata tego koniec.

Szedłem ulicą, jesienną drogą
Liście padały z drzew
Niesione wiatrem, całą załogą
Koiły we mnie gniew

Czy jest to ziemia czy piekło?
Czy mój ból ktoś zrozumie?
Z serca żalu tyle uciekło
Pogrążyłem się w zadumie

Szedł w moją stronę stary
Z kijem zamiatać liście
Machał szczotką, cały szary
Straszny on był zaiście

Upadła postać jego zmiażdżona!
A ciała już nie ma przed nami
Została kula mgły jakaś zielona
Wchłonąłem ją ciemnymi gusłami

I nagle dostrzegłem w polu widzenia
Sześć i sześć pochłoniętych dusz
Czarny obraz, moc potępienia
Po trupach został tylko kurz

Cóż się stało, co za kaliber?
Z kołkownicą biegnę szalony
To odpalony po latach Painkiller
Komputer wciąż jest włączony
Post edited October 31, 2022 by vacter
1. włączę komputer
2. uruchomię brak dyskryminacji mniejszości
3. uruchomię brak tuszowania nadużyć seksualnych w instytucjonalnym kościele katolickim
4. odinstaluję mordowanie uchodźców na granicy z powodów rasistowskich
5. odinstaluję propagandę
6. zainstaluję na nowo niezależną prokuraturę i niezależną władzę sądowniczą
7. odnajdę katalog z przyzwoitością i przeniosę go na pulpit, aby nigdy już go nie zgubić
8. zciągnę z europejskiego serwera polskie środki z KPO i całą resztę
9. wyłączę w systemie dźwięk dla "witających się salutem"
10. opróżnię kosz odrzański
11. oczyszczę system z nepotyzmu
12. jako tapetę ustawię konstytucję
13. zainstaluję oprogramowanie chroniące kobiety, aby moja żona i koleżanki nie bały się zachodzić w ciążę
14. przywrócę w systemie priorytet dla kompetencji
15. przypomnę sobie, że katastrofa finansów publicznych uniemożliwiła mi zapłacenie rachunku za prąd i to był tylko sen na jawie
16. będę dalej grał w Polski Narodowy Patriotyczny Survival Horror
A może by tak Bloodlines? Kolejny playthrough by się zdał, może tym razem Nosferatu... W sumie to była chyba pierwsza gra którą zakupiłem natchniony przez oglądanie czyjegoś streama z rozgrywki, a dokładniej u HotShotaGG(kiedy to było, jeszcze own3d.tv istniał) gdy ten biedny czekał godzinami aż znajdzie mu mecz w League of Legends.

Wcześniej ta gra ominęła mój radar i chyba dobrze bo minęło trochę czasu zanim fani doprowadzili tę grę do porządku. I wydaje mi się świetną pozycją okołohalloweenową, nie jest to horror choć strachów w niej nie brakuje. Ma świetny klimat, idealny na te ponure jesienne dni. Wolniejszych utworów z soundtracku zdarza mi się słuchać do poduszki.

Szkoda tylko że wokół sequela było tyle zamieszania i kto wie czy ten w ogóle wyjdzie. I czy będzie chociaż zjadliwy.
Haloo?!!! Are you here? nikt nie odpowiada... chodźmy do przedpokoju
- Słyszałeś to ?? Wydawało by się ,że to dochodziło z kuchni.
Włącz latarke sprawdzimy to... Szklanka leży przewrócona ,a obraz się przekrzywił...
Powiedz coś jeszcze ,dobra... tylko bądź cicho...
Where are you????
-Hereeeeeee...
Co powiedział!!!????
Powiedział... Hereee..
Światła zaczeły migać... To on dopadnie nas ... Uciekaj ... Szybko do piwnicy
Ha..Halo?!! Gdzie jesteś? ..Ha...Halo?! Dopadł go?!!. Zostałem z tym sam .
A co to jest tu narysowane na ziemi? wygląda jakby Pentagram?!!
Dookoła są wyłożone świece... Chyba trzeba je zapalić... ,dzięki temu może wygnam tego ducha...
C..C..Co się dzieje?!?! C..C..CO TO ZA POCZWARA....
Uciekam do łazienki na drugim piętrze... co to za odgłosy ...chyba się zbliża... tup..tup..tup . . .

Tak właśnie spędzaliśmy i spędzamy Halloween w grze Phasmophobia ,czemu ona ? Bo żadna gra nie umie mnie tak przestraszyć jak Phasmophobia.
Post edited November 01, 2022 by xTomaszx
Rayman Legends - bo córka jest jeszcze za młoda na poważne halloweenowe tytuły, więc ciśniemy w poziomy z Fiesta de Los Muertos ;)
avatar
sysia_GOG: REGULAMIN KONKURSU

1. Organizator GOG Sp. z o.o., ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa, Polska (dalej zwany „Organizatorem”).

2. Opis konkursu. Do konkursu można przystąpić, kreatywnie odpowiadając na następujące wyzwanie: "W jakiej grze spędzisz tegoroczne Halloween i dlaczego?”. Zgłoszenie powinno zostać złożone w formie tekstu dodanego w komentarzach pod postem zawierającym ogłoszenie konkursu na profilu GOG.COM w serwisie Facebook, lub w odpowiedzi na post konkursowy na forum GOG.COM. Wybierzemy 5 najciekawszych zgłoszeń i przyznamy za nie nagrody.

3. Nagroda.
Pięciu zwycięzców otrzyma po jednym pakiecie gier składającym się z: Horror Story: Hallowseed, GRAVEN, Amnesia: Rebirth oraz The Medium do wykorzystania na platformie GOG.

4. Czas trwania i zakończenie konkursu. Konkurs rozpoczyna się dnia 28.10.2022 o godzinie 14:00 i trwa do dnia 02.11.2022, do godziny 23:59 CET włącznie („Data Zakończenia”). Wszystkie zgłoszenia do konkursu są ważne wyłącznie jeżeli zostały odebrane przez Organizatora do końca dnia w Dacie Zakończenia. Organizator nie przyjmuje odpowiedzialności za nieczytelne, niekompletne, zagubione lub spóźnione zgłoszenia.

5. Możliwość uczestnictwa. Aby wziąć udział w konkursie, w chwili zgłoszenia uczestnik musi mieć ukończone 18 lat. Nie ma konieczności dokonywania zakupu. Uczestnik powinien zgłosić się do konkursu osobiście. Uczestnik ma obowiązek przestrzegać przepisów prawa obowiązujących w regionie, z którego zgłasza się do konkursu. Jeżeli przepisy prawa zabraniają uczestnictwa w konkursie lub je ograniczają, uczestnik ma obowiązek postępować zgodnie z takimi przepisami i nie może uczestniczyć w konkursie.

6. Wymagania dodatkowe. Uczestnik potwierdza, że wszystkie informacje dostarczone do nas w związku z niniejszym konkursem są i będą pełne i dokładne. Uczestnik zobowiązuje się, że jego zgłoszenie nie będzie zawierało treści, (i) które są lub w uzasadniony sposób mogą zostać uznane za szkodliwe, nękające, zniesławiające, oszczercze, obsceniczne lub naruszające prywatność innej osoby, lub (ii) których uczestnik nie może zgodnie z prawem ujawniać (w tym materiały naruszające prawa innych osób).

7. Warunki otrzymania nagrody. Nagrody nie podlegają negocjacji, wymianie, przeniesieniu ani zastąpieniu wypłatą gotówki. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w formie odpowiedzi w wątku konkursowym na forum w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych od Daty Zakończenia (niezależnie od tego czy wysłali swoje zgłoszenie na forum, czy pod postem na Facebooku). Zwycięzcy biorący udział w konkursie poprzez zgłoszenie na forum GOG, otrzymają nagrodę za pomocą wiadomości prywatnej na GOG.COM. W przypadku gdy zwycięzca wysłał swoje zgłoszenie pod postem konkursowym na Facebooku - zwycięzcy zostaną również oznaczeni w komentarzu pod postem z prośbą o samodzielne wysłanie do nas wiadomości prywatnej na Facebooku. Kod na grę będzie ważny do użycia przez miesiąc od momentu wysłania nagrody. Aby odebrać nagrodę, musisz posiadać bezpłatne konto GOG i zaakceptować Umowę Użytkownika GOG.
8. Wykluczeni uczestnicy i zgłoszenia. Pracownicy Organizatora, podmioty zależne lub holdingi Organizatora, agenci, dostawcy i inne podmioty mające powiązania biznesowe z konkursem, a także członkowie ich rodzin i gospodarstw domowych. Organizator nie przyjmuje zgłoszeń: tworzonych automatycznie przez komputer, bota, skrypt lub inną technologię, tworzonych zbiorowo, fałszywych, podrobionych lub nieuczciwych, złożonych w imieniu innej osoby, dzięki hakowaniu, oszustwu lub fałszerstwu, rasistowskich, ksenofobicznych, seksistowskich, zniesławiających lub w inny sposób obraźliwych, niezgodnych z prawem lub niedopuszczalnych w opinii Organizatora, lub też niezgodnych z niniejszymi postanowieniami.

9. Wybór zwycięzców. Zwycięzców wybiera panel sędziowski na podstawie kreatywności, oryginalności i jakości prac. Decyzja panelu sędziowskiego jest ostateczna.

10. Własność zgłoszeń konkursowych i prawa własności intelektualnej. Organizatorowi nie przysługują żadne prawa własności do zgłoszeń konkursowych. Składając swoje zgłoszenie, uczestnik przyznaje Organizatorowi niewyłączne, międzynarodowe, bezpłatne i nieodwołalne prawo do wykorzystania, wyświetlania, publikowania, transmitowania, kopiowania, edytowania, zmieniania, przechowania, zmiany formatu i sublicencjonowania zgłoszenia konkursowego oraz towarzyszących mu materiałów dla celów marketingowych i innych celów komercyjnych.

11. Ochrona danych. Przystępując do konkursu, uczestnik przyjmuje do wiadomości, że dane osobowe dostarczone przez niego w ramach zgłoszenia konkursowego będą wykorzystywane i przechowywane przez GOG Sp. z o.o. z siedzibą w Polsce (ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa). Wykorzystamy takie dane wyłącznie w celu zarządzania konkursem, tzn. kontaktowania się z uczestnikiem, oceny zgłoszeń, przyznania i dostarczenia nagród, ogłoszenia wyników oraz w celu wypełnienia ewentualnych wymogów prawnych i podatkowych. Nie sprzedajemy ani nie przekazujemy danych osobowych uczestników osobom trzecim. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do uczestnictwa w konkursie. Szanujemy prawo uczestników do prywatności, tzn. prawo dostępu, poprawiania i usuwania danych osobowych, a także prawo ograniczenia ich przetwarzania do określonych operacji. Uczestnik może również zlecić nam przeniesienie swoich danych lub całkowite zaprzestanie ich przetwarzania. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności GOG.

12. Podatek. Jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa, do nagród może zostać dołączona kwota równa podatkowi od danej nagrody w formie pieniężnej. W takim przypadku nagroda pieniężna zostanie odliczona, a należny podatek zostanie opłacony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W niektórych przypadkach zwycięzca może być zobowiązany do zapłacenia podatku od nagrody zgodnie z lokalnymi przepisami prawa w kraju zamieszkania. Organizator nie zapewnia w tym zakresie żadnej pomocy.

13. Ograniczenie odpowiedzialności. W zakresie dopuszczalnym przez prawo, Organizator, jego pośrednicy i dystrybutorzy w żadnych okolicznościach nie ponoszą odpowiedzialności za żadne straty, szkody, uszkodzenia ciała lub śmierć zwycięzcy, lub uczestnika związane z przyjęciem nagrody, chyba że zostały spowodowane zaniedbaniem Organizatora, jego pośredników, dystrybutorów lub ich pracowników. Prawa ustawowe przysługujące uczestnikowi pozostają ważne i obowiązujące. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia konkursowe, które zostały zagubione, błędnie złożone, uszkodzone lub opóźnione podczas ich dostarczania, niezależnie od przyczyny.

14. Media społecznościowe. Uczestnik potwierdza, że konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany ani zarządzany, a także w żaden sposób powiązany z platformą społecznościową Facebook. Uczestnik w pełni zwalnia portal Facebook z odpowiedzialności w związku z konkursem.

15. Ogólne postanowienia. (a) Możemy przenieść całość lub część naszych praw na mocy niniejszego regulaminu na osobę trzecią bez uzyskania zgody uczestnika. Uczestnik wyraża zgodę na powyższe z zastrzeżeniem, że takie przeniesienie nie może mieć istotnego negatywnego wpływu na uczestnika. (b) W przypadku podejrzenia naruszenia niniejszego regulaminu, Organizator może, według własnego uznania, wykluczyć uczestnika z uczestnictwa w konkursie. (c) Organizator zastrzega prawo do unieważnienia, zawieszenia, anulowania lub zmiany konkursu, jeżeli wystąpi taka konieczność. (d) Niniejszy regulamin podlega przepisom prawa polskiego, a strony poddają się niewyłącznej jurysdykcji sądów polskich.

16. Pytania? Skontaktuj się z nami, korzystając z adresu support@gog.com, koniecznie z dopiskiem "Konkurs Halloween 10.2022".
W przedpołudnie Samhainu pojawiła się dość gęsta mgła w mojej okolicy, a jako że miałem w ramach rytuału ochronnego ograć jakiś horrorek tego wieczoru w celu odpędzenia złych istot niecielesnych oraz innych takich jak złodzieje mojej kawy, to mój wybór padł na Silent Hill 2.
Pyramidhead dorwę cię ty huncwocie, wiem że to ty mi zwędziłeś torbę kawy mielonej.
Ja odpalę trzeciego Wieśka. Zawiera:
- elementy gore
- duchy/upiory
- ghule
- obrzęd Dziadów
- przebierańców
- magię
W sam raz na Halloween ;)
CALL OF CTHULHU
Po co się bać, gdy możńa oszaleć? Jak każdej nocy zamierzam oddać pokłon Wielkim Przedwiecznym. Nawet się nie łudzę, że któryś zwróci na mnie uwagę, ale być może pojawię się, gdzieś w śnie Wielkiego Cthulhu nim przebudzi się wreszcie. A jakiż jest lepszy dzień na przebudzenie Władcy R'lyeh niż Halloween? NIeświadomi nędzni śmiertelnicy bezwiednie oddają cześć poteom, których nie są w stanie pojąć. Bawią się, gdy obłe wyciąga już swe lekie macki po ich kruche umysły i nic nie warte dusze. Pozostaje jedynie przyjąć "dary" jaki,i Nieopisany Horror pragnie nas oobdarować. Dlatego też zamierzam pokłonić się Niszczcielom Światów, Pożeraczom Dusz i Siewcom Szaleństwa, a cześć oddam im poprzez grę stworzoną ku chwale największemu z nich. CTHULHU FHTAGAN !