It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Strachy, potwory, upiory... To wszystko czeka na nas już niedługo. A jak najlepiej się do tego przygotować? W halloweenowej grze!

Opowiedz kreatywnie w jakiej grze spędzisz tegoroczne Halloween i dlaczego, a my nagrodzimy 5 najlepszych odpowiedzi pakietami gier składającymi się z: Horror Story: Hallowseed, GRAVEN, Amnesia: Rebirth oraz The Medium.

Konkurs trwa do 2. listopada 2022, godziny 23:59. Zasady znajdziecie w pierwszym komentarzu na Forum.

Powodzenia!
REGULAMIN KONKURSU

1. Organizator GOG Sp. z o.o., ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa, Polska (dalej zwany „Organizatorem”).

2. Opis konkursu. Do konkursu można przystąpić, kreatywnie odpowiadając na następujące wyzwanie: "W jakiej grze spędzisz tegoroczne Halloween i dlaczego?”. Zgłoszenie powinno zostać złożone w formie tekstu dodanego w komentarzach pod postem zawierającym ogłoszenie konkursu na profilu GOG.COM w serwisie Facebook, lub w odpowiedzi na post konkursowy na forum GOG.COM. Wybierzemy 5 najciekawszych zgłoszeń i przyznamy za nie nagrody.

3. Nagroda.
Pięciu zwycięzców otrzyma po jednym pakiecie gier składającym się z: Horror Story: Hallowseed, GRAVEN, Amnesia: Rebirth oraz The Medium do wykorzystania na platformie GOG.

4. Czas trwania i zakończenie konkursu. Konkurs rozpoczyna się dnia 28.10.2022 o godzinie 14:00 i trwa do dnia 02.11.2022, do godziny 23:59 CET włącznie („Data Zakończenia”). Wszystkie zgłoszenia do konkursu są ważne wyłącznie jeżeli zostały odebrane przez Organizatora do końca dnia w Dacie Zakończenia. Organizator nie przyjmuje odpowiedzialności za nieczytelne, niekompletne, zagubione lub spóźnione zgłoszenia.

5. Możliwość uczestnictwa. Aby wziąć udział w konkursie, w chwili zgłoszenia uczestnik musi mieć ukończone 18 lat. Nie ma konieczności dokonywania zakupu. Uczestnik powinien zgłosić się do konkursu osobiście. Uczestnik ma obowiązek przestrzegać przepisów prawa obowiązujących w regionie, z którego zgłasza się do konkursu. Jeżeli przepisy prawa zabraniają uczestnictwa w konkursie lub je ograniczają, uczestnik ma obowiązek postępować zgodnie z takimi przepisami i nie może uczestniczyć w konkursie.

6. Wymagania dodatkowe. Uczestnik potwierdza, że wszystkie informacje dostarczone do nas w związku z niniejszym konkursem są i będą pełne i dokładne. Uczestnik zobowiązuje się, że jego zgłoszenie nie będzie zawierało treści, (i) które są lub w uzasadniony sposób mogą zostać uznane za szkodliwe, nękające, zniesławiające, oszczercze, obsceniczne lub naruszające prywatność innej osoby, lub (ii) których uczestnik nie może zgodnie z prawem ujawniać (w tym materiały naruszające prawa innych osób).

7. Warunki otrzymania nagrody. Nagrody nie podlegają negocjacji, wymianie, przeniesieniu ani zastąpieniu wypłatą gotówki. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w formie odpowiedzi w wątku konkursowym na forum w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych od Daty Zakończenia (niezależnie od tego czy wysłali swoje zgłoszenie na forum, czy pod postem na Facebooku). Zwycięzcy biorący udział w konkursie poprzez zgłoszenie na forum GOG, otrzymają nagrodę za pomocą wiadomości prywatnej na GOG.COM. W przypadku gdy zwycięzca wysłał swoje zgłoszenie pod postem konkursowym na Facebooku - zwycięzcy zostaną również oznaczeni w komentarzu pod postem z prośbą o samodzielne wysłanie do nas wiadomości prywatnej na Facebooku. Kod na grę będzie ważny do użycia przez miesiąc od momentu wysłania nagrody. Aby odebrać nagrodę, musisz posiadać bezpłatne konto GOG i zaakceptować Umowę Użytkownika GOG.
8. Wykluczeni uczestnicy i zgłoszenia. Pracownicy Organizatora, podmioty zależne lub holdingi Organizatora, agenci, dostawcy i inne podmioty mające powiązania biznesowe z konkursem, a także członkowie ich rodzin i gospodarstw domowych. Organizator nie przyjmuje zgłoszeń: tworzonych automatycznie przez komputer, bota, skrypt lub inną technologię, tworzonych zbiorowo, fałszywych, podrobionych lub nieuczciwych, złożonych w imieniu innej osoby, dzięki hakowaniu, oszustwu lub fałszerstwu, rasistowskich, ksenofobicznych, seksistowskich, zniesławiających lub w inny sposób obraźliwych, niezgodnych z prawem lub niedopuszczalnych w opinii Organizatora, lub też niezgodnych z niniejszymi postanowieniami.

9. Wybór zwycięzców. Zwycięzców wybiera panel sędziowski na podstawie kreatywności, oryginalności i jakości prac. Decyzja panelu sędziowskiego jest ostateczna.

10. Własność zgłoszeń konkursowych i prawa własności intelektualnej. Organizatorowi nie przysługują żadne prawa własności do zgłoszeń konkursowych. Składając swoje zgłoszenie, uczestnik przyznaje Organizatorowi niewyłączne, międzynarodowe, bezpłatne i nieodwołalne prawo do wykorzystania, wyświetlania, publikowania, transmitowania, kopiowania, edytowania, zmieniania, przechowania, zmiany formatu i sublicencjonowania zgłoszenia konkursowego oraz towarzyszących mu materiałów dla celów marketingowych i innych celów komercyjnych.

11. Ochrona danych. Przystępując do konkursu, uczestnik przyjmuje do wiadomości, że dane osobowe dostarczone przez niego w ramach zgłoszenia konkursowego będą wykorzystywane i przechowywane przez GOG Sp. z o.o. z siedzibą w Polsce (ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa). Wykorzystamy takie dane wyłącznie w celu zarządzania konkursem, tzn. kontaktowania się z uczestnikiem, oceny zgłoszeń, przyznania i dostarczenia nagród, ogłoszenia wyników oraz w celu wypełnienia ewentualnych wymogów prawnych i podatkowych. Nie sprzedajemy ani nie przekazujemy danych osobowych uczestników osobom trzecim. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do uczestnictwa w konkursie. Szanujemy prawo uczestników do prywatności, tzn. prawo dostępu, poprawiania i usuwania danych osobowych, a także prawo ograniczenia ich przetwarzania do określonych operacji. Uczestnik może również zlecić nam przeniesienie swoich danych lub całkowite zaprzestanie ich przetwarzania. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności GOG.

12. Podatek. Jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa, do nagród może zostać dołączona kwota równa podatkowi od danej nagrody w formie pieniężnej. W takim przypadku nagroda pieniężna zostanie odliczona, a należny podatek zostanie opłacony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W niektórych przypadkach zwycięzca może być zobowiązany do zapłacenia podatku od nagrody zgodnie z lokalnymi przepisami prawa w kraju zamieszkania. Organizator nie zapewnia w tym zakresie żadnej pomocy.

13. Ograniczenie odpowiedzialności. W zakresie dopuszczalnym przez prawo, Organizator, jego pośrednicy i dystrybutorzy w żadnych okolicznościach nie ponoszą odpowiedzialności za żadne straty, szkody, uszkodzenia ciała lub śmierć zwycięzcy, lub uczestnika związane z przyjęciem nagrody, chyba że zostały spowodowane zaniedbaniem Organizatora, jego pośredników, dystrybutorów lub ich pracowników. Prawa ustawowe przysługujące uczestnikowi pozostają ważne i obowiązujące. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia konkursowe, które zostały zagubione, błędnie złożone, uszkodzone lub opóźnione podczas ich dostarczania, niezależnie od przyczyny.

14. Media społecznościowe. Uczestnik potwierdza, że konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany ani zarządzany, a także w żaden sposób powiązany z platformą społecznościową Facebook. Uczestnik w pełni zwalnia portal Facebook z odpowiedzialności w związku z konkursem.

15. Ogólne postanowienia. (a) Możemy przenieść całość lub część naszych praw na mocy niniejszego regulaminu na osobę trzecią bez uzyskania zgody uczestnika. Uczestnik wyraża zgodę na powyższe z zastrzeżeniem, że takie przeniesienie nie może mieć istotnego negatywnego wpływu na uczestnika. (b) W przypadku podejrzenia naruszenia niniejszego regulaminu, Organizator może, według własnego uznania, wykluczyć uczestnika z uczestnictwa w konkursie. (c) Organizator zastrzega prawo do unieważnienia, zawieszenia, anulowania lub zmiany konkursu, jeżeli wystąpi taka konieczność. (d) Niniejszy regulamin podlega przepisom prawa polskiego, a strony poddają się niewyłącznej jurysdykcji sądów polskich.

16. Pytania? Skontaktuj się z nami, korzystając z adresu support@gog.com, koniecznie z dopiskiem "Konkurs Halloween 10.2022".
Post edited October 28, 2022 by sysia_GOG
avatar
GOG.com: Strachy, potwory, upiory... To wszystko czeka na nas już niedługo. A jak najlepiej się do tego przygotować? W halloweenowej grze!

Opowiedz kreatywnie w jakiej grze spędzisz tegoroczne Halloween i dlaczego, a my nagrodzimy 5 najlepszych odpowiedzi pakietami gier składającymi się z: Horror Story: Hallowseed, GRAVEN, Amnesia: Rebirth oraz The Medium.

Konkurs trwa do 2. listopada 2022, godziny 23:59. Zasady znajdziecie w pierwszym komentarzu na Forum.

Powodzenia!
Tegoroczne Dziady spędzę w World of Warcraft Classic, bo nie ma większego koszmaru niż próba dobicia 80 poziomu. A jeśli cud się zdarzy i trafię do grona pięciu szczęśliwców, którzy konkurs wygrają to zrobię przerwę od ratowania Azeroth na rzecz przetrwania w GRAVEN :D
avatar
GOG.com: Strachy, potwory, upiory... To wszystko czeka na nas już niedługo. A jak najlepiej się do tego przygotować? W halloweenowej grze!

Opowiedz kreatywnie w jakiej grze spędzisz tegoroczne Halloween i dlaczego, a my nagrodzimy 5 najlepszych odpowiedzi pakietami gier składającymi się z: Horror Story: Hallowseed, GRAVEN, Amnesia: Rebirth oraz The Medium.

Konkurs trwa do 2. listopada 2022, godziny 23:59. Zasady znajdziecie w pierwszym komentarzu na Forum.

Powodzenia!
Halloween w tym roku spędze w The cult of Lamb. W końcu co może być straszniejszego niż słodkie i niewinne oblicze owieczki, która przeprowadza satanistyczne rytuały i poświęca swoich wiernych by zyskać lepsze ulepszenia dla swojej wioski. By inne słodkie stworki miały przynajmniej przez chwilę, lepsze chwile.
te Halloween spędze na outlaście i charnobylelite nic nie daje takiej otuchy jak strach w Halloween gdzie rządzą potwory zwłaszcza spędzając ten czas z własną rodzinom :)
Będę grać w grę...Tomb Raider
I to całkiem serio, bo zaczynam od 1 części :) I wraz z laptopem na kolanach będę się chować w łóżku pod kocem przed największymi strachami w domu... dziećmi hahaha xD
Czas ten mam zamiar spędzić w radioaktywnym Czerwonym Lesie. Najpewniej każdą chwilę poświęcę na walkę o przetrwanie i uniknięcie śmiertelnej dawki promieniowania, które doprowadzi mnie wkrótce do choroby popromiennej. Z każdą dawką i tak jestem coraz bliżej swojego ostatniego dnia. Wbrew pozorom świadomość śmierci nie jest najgorsza. Najgorsi są ludzie spotykani po drodze. Fanatyczni zwolennicy jednej lub drugiej toczącej wojnę strony, najemnicy walczący dla pieniędzy tak jak i zwykli bandyci. Czas, który najdzie po zakończeniu wszystkich spraw i spełnieniu obowiązków, mam zamiar spędzić w swoim bezpiecznym bunkrze, w którym nierzadko mam wrażenie, że nie jestem sam, jakby coś na mnie patrzyło. Włączę swój stary komputer, by zobaczyć napis S.T.A.L.K.E.R: Cień Czarnobyla, który jest wciąż bardzo dobrą grą z mrocznym, postapokaliptycznym klimatem.
Post edited October 29, 2022 by Mistann
"No, GOGuś, wiesz w co teraz zagramy? W skojarzenia!" - powiedziałem.
Pluszowy miś patrzył mi się błagalnie w oczy, jakby jego jedynym marzeniem było, abym wypuścił go z piwnicy. Ale jedynie mógł bezradnie czekać na moje słowne ataki jak w Epistory - Typing Chronicles.

- Czeluść - wyszeptałem. Miś zaczął się nerwowo pocić.
- Dev/null - powiedziałem chytrze, widząc jak miś bez lepszego pomysłu zaczyna przebierać nogami. Ja natomiast wzmożyłem jeszcze bardziej swoje słowne combo kolejnymi synonimami dziury:
- Dno - W tym momencie Miś zdawał się poddawać, godząc sie ze swoim okrutnym losem.
- Dołek
- Dziupla
- Głębina
- Jama
- Krater
- Luka
- Nora
- Otwór
- Przepaść
- Radom
- Rozdarcie
- Rozpadlina
- Szczelina
- Szpara
- Wgłębienie
- Wnęka
- Wykop
- Wyrwa
Po wielu latach ciągłego przyjmowania na klatę ataków Miś wyglądał, jakby zaraz miał wyzionąć ducha z ostatniej nitki pluszu. Właśnie miałem użyć ostatecznego słowa:
- Za... Du...
Ale niespodziewanie Miś Goguś złapał "Pie" w ostatniej chwili i rozdarł je w drobne piksele. Oczy mu się zaświeciły na fioletowo. Wstał z krzesła rozrywając linę, którą był do niego przywiązany.
- Hahaha, Graczu! - Zaśmiał się drwiąco. - Myślałeś, że się tak łatwo poddam? Teraz czas na zemstę!
Zamilkłem w niepewności co się miało za chwilę stać. Miś natomiast naprężył się, aby wykrzyczeć:
- FUS! RO! DAH!
Tego się kompletnie nie spodziewałem. Odrzuciło mnie pod ścianę. Bolały mnie z wrażenia wszystkie kości. Jednak w duchu byłem szczęśliwy, bo właśnie na to czekałem całe gamerskie życie. Ale to jeszcze nie był koniec. Miś zbliżał się do mnie, a wokół niego bił potężny płomień Reiatsu. Już wiedziałem, że tym razem przegrałem grę w skojarzenia. I w końcu miś wyszeptał docierając w najgłębsze rejony moich boomer-shooterskich zamiłowań:
- https://www.gog.com/en/game/chasmtherift.
Już wiedziałem, że to będzie dobry długi halloweenowy weekend. I tym razem to ja będę przywiązany do krzesła.

PS. Ilustracje wyciągnięte z Dall-E Mini :)
Attachments:
Ponury mrok ogarnął okolicę. Nie byłem w stanie odróżnić drzewa od człowieka. Błąkałem się po okolicy próbując odnaleźć drogę do domu, której notorycznie zapominam. W oddali jedyne co przypominało zgiełki cywilizacji to prostokątny budneyk emitujacy złowrogą niebieską poświatę.
- A może spróbuje... Co złego może się stać? - Powiedziałem cicho pod nosemi skierowałem swe kroki w strone jaksrawoniebieskiej poświady czegoś co zdawało się neonem.

W budynku - jak w niebie. Jasno, jasno aż nie byłem w stanie spojrzeć na dalej niż metr. Nie wiedziałem co się dzieje. Z oddali dobiegał przeraźliwy szum i jakby... słowa? Jeśli to słowa na pewno nie jest to żaden znany mi ludzki język. Cofnąłem się ze strachu i uderzyłem w coś twardego. Usłyszałem krzyk, więcej dziwnych głosów. Złapałem coś co miałem pod reką, było miękkie i elastyczne. To nie mogło mi pomóc. Schowałem szybko bliżej nieokreślony przedmiot i wymacałem coś obłego, śliskiego i ciężkiego. Cisnąłem tym przedmiotem w stronę z której dobiegały głosy i uciekłem z tego potwornego, niezrozumiałego miejsca.

Wzrok zaczął wracać dopiero po kilku minutach. Patrzę co zabrałem z miejsca o ktorym chciałem jak najszybciej zapomnieć - czerwona paczka, opisana czymś co przypomina litery... Lepsze to niż nic, może się przyda. Ruszyłem dalej przez las. Minąłem most i budynek który niegdyś był centrum społecznym. Tak, jestem już blisko. Kilka minut później byłem już na ubitej ścieżce między dwoma płotami prowadzącej do mojej kryjówki.
W ten rozlekł się głos
- Zostały 63 dni.
Rozglądam się, biorę mój zaufany nożyk i przygotowuje się do obrony. Odwracam się i widzę...
- Dziaduniu...?
- Zostały 63 dni
- Ale jak to... Pochowaliśmy cię..
- Zostało 62 dni. Wybiła północ.
Spanikowany odwróciłem się i jakby mnie pan i władca piekieł, Belzebuba ojciec, Szatan gonił aż dotarłem do mojej kryjówki. Zamknąłem drzwi i przesunąłem okna. Ukryłem się w swoim łóżku, czekając na atak, czekając na zbawienne promienia słońca...
Słychać pianię koguta. Zamroczony opuszczam łóżko. Niezły bałagan wczoraj zrobiłem... Cały dom w rozgardiaszu. Włączam telewizje i ... Nagłówek wiadomości. "Napad na JojaMart". Nie mogłem w to uwierzyć. Nigdy nie życzyłem im dobrze, ale kto mógł dopuścić się ataku na inne osoby?
I wtedy mnie zmroziło. Biorę swój telefon... 30 połaczeń od Pierre'a... Coś musiało sie stać. Wybieram numer gdy w wiadomościach pokazują nagranie wideo z ... Moją twarzą. To ja zaatakowałem JojaMart. Szukam po ubraniach paczki z wczorajszej nocy...
NASIONA ŻURAWINY MARKI JOJA.
...
Już nigdy nie imprezuje z Pierrem... Musze doprowadzić się do ładu i wyjaśnić te nieprzyjemna sytuacje. Zbliża się Halloween, a ja chce je spędzić w Stardew Valley spokojnie, wśród moich przyjaciół. Dlaczego tak mi zależy? To piękne miejsce. Życie którego pragnę. Namiastka tego jak szczęśliwi byli nasi przodkowie. Fantastyczni ludzie, cudowne dźwięki przyrody i muzyka dostępna do kupienia u Pierre'a. Ale życie w Stardew Valley to też praca. Czasem żmudna, czasem monotonna, ale zawsze satysfakcjonująca gdy ciężarówka następnego dnia odbiera moje plony. Zawsze tu wracam gdy czuje się źle, mimo że spędziłem tu już tyle lat wcześniej. To idealne miejsce do ucieczki ze zgiełku wielkiego miasta. Czas na poranną kawę, a potem czas do pracy. Zostały 62 dni do zimowych zbiorów, a trzeba przygotować farmę na nowy typ plonów.
Post edited October 29, 2022 by Abissmal
Jakiem Rufus spędzę tegoroczne Halloween w Elizjum , tworząc setki dżakalopsów dla zdobycia piekielnego trofeum 1001 jackalopes ... toć to istny horror, its sooooo Fluffyyyyyyy and Dangerous ;)))))))
Jak spędzę te Dziady? Ano jak co roku! Wizyta na grobach zmarłych członków mej rodziny... A następnie, znów zrobię download "Dead Space'a" i późnym wieczorkiem zanurzę się w świat umarłych, którzy powracają pod postacią Xenomorph'ów... Cóż może bardziej kojarzyć się z Halloween i jego klimatem, jeśli nie strach, wszechobecna groza, chłód i pustka (no nie taka do końca pustka jak możemy się przekonać) kosmosu, samotność i czychająca na człowieka wszędzie wokoło śmierć a jeśli będziemy mieli pecha, powrót do świata żywych jako jeden z owych Xenomorph'ów po dość makabrycznym i zapewne bardzo bolesnym zgonie(?) To już taki mój coroczny rytuał, od ładnych "paru" lat. Między świętami w grudniu i Sylwestrem, powracam z kolei do "Dead Space 2". To idealne gry na długie, jesienno-zimowe wieczory, gdy za oknem zimno, brzydko, chłodno i ponuro. Klimat, jaki w nich panuje jest gęsty jak kawa, przyrządzana przez samego Szatana i potrafi tak samo podnieść ciśnienie tętnicze:) Genialna ścieżka audio, wciąż przyjemna dla oka grafika i ten miodek, który płynie z gameplay'u - bajeczka normalnie. Tym bardziej z niecierpliwością wyczekuję 27 stycznia roku 2023 i mającego się wówczas pojawić remaster'a pierwszej części (Yaaaaaaaay!). Chętnie szarpnął bym również w "Silent Hill 2" na PC (GoG - dacię radę coś zdzialać w tym temacie?), którego ubóstwiam od dnia premiery części pierwszej jeszcze na moją ukochaną wówczas PlayStation. Dodajmy do tego muzykę i ścieżkę audio skomponowaną przez Akirę Yamaokę, cudowny wokal Mary Elisabeth McGlynn i dostajemy arcydzieło prawdziwe, kultowe i ponadczasowe. Natomiast 1'szo listopadowym wieczorem, czekać mnie będzie prawdziwy horror (w realu) z racji odwiedzin, zapowiedzianych mi przez siostrę (jak bym był nieboszczykiem jakimś) z jej dzieciakami: masakra armageddon, apokalipsa... Siostrzeńca w wieku lat 10'ciu, pozbędę się udostępniając mu swojego PC na kilka godzinek i pozwalając zagrać w "Fallout: New Vegas"... Siostrzenicę w wieku lat 6'ciu, wezmę sposobem - udostępniając jej zakupioną wcześniej torbę ze słodyczami i swój telefon, na którym będzie (jak to ma w swoim zwyczju) oglądać bajki o "jednorożcach i księżniczkach" na YT... Najgorsze, czeka mnie z kolei na końcu - 2 letnia siostrzenica o imieniu Lucyfeee...to znaczy Zosia (zwał jak zwał, na to samo wychodzi). Na nią nie ma sposobu, więc pewnikiem zakończy się osobistym dramatem i myślami samobójczymi, spowodowanymi przymusem oglądania z nią maratonu "Świnki Peppy" (wolał bym spotkanie F2F z Xenomorph'em w realu), pilnowaniem aby czegoś nie odjaniepawliła i spełniając okazjonalne zachcianki zabawowo-spożywcze (please, help me!). Po wszystkim (jeśli jakimś cudem dożyję i jak już zdążylem napomknąć powyżej) powrócę do universum "Dead Space"...At least, "HOME, SWEET HOME"! Tak oto spędzę swoje "Halloween"! Katharsis w klimatach horroru, oparach osobistego dramatu i chwilach ukojenia, dostarczonych przez Isaaca Clark'a i jego perypetie na pokladzie USS Ishimura. A jeśli będę mial jeszcze odrobinę sil, zrelaksuję się oglądając "Dead Space: Downfall" na CDA w ramach "dobranocki".
Post edited October 29, 2022 by wojcieszko2304
Tegoroczne Halloween spędzę w jakiejś Bad New Game (a konkretnie w Babylon's Fall), by pakiet od Good Old Games zrobił tym mocniejsze wrażenie w nadchodzących, mrocznych dniach.
avatar
GOG.com: Strachy, potwory, upiory... To wszystko czeka na nas już niedługo. A jak najlepiej się do tego przygotować? W halloweenowej grze!

Opowiedz kreatywnie w jakiej grze spędzisz tegoroczne Halloween i dlaczego, a my nagrodzimy 5 najlepszych odpowiedzi pakietami gier składającymi się z: Horror Story: Hallowseed, GRAVEN, Amnesia: Rebirth oraz The Medium.

Konkurs trwa do 2. listopada 2022, godziny 23:59. Zasady znajdziecie w pierwszym komentarzu na Forum.

Powodzenia!
Darkest Dungeon bo uwielbiam oglądać godzinne poradniki aby przejść pierwszy level. Może nie jestem jakiś słaby, ale ta gra jest trudna, bo ciągle mi ludzie umierają. Zawsze można ogarnąć Cyberpunka 2077, bo był fajny update, ale drogo trochę, ale wracając do tematu to tak Darkest Dungeon, bo to git giera. No byłaby słaba, gdyby nie byłaby dobra no i tyle. Fajny klimacik ma, w Hamlecie jakby wiecznie świętują dziady: ,,Ciemno wszędzie! Głucho wszędzie! ". Powiem tyle, że Mickiewicz byłby dumny, a Słowacki z Krasińskim by się w grobach poprzewracali na tę myśl. Kolejny powód to to, że gdy gram w tą grę to mam wrażenie, że jestem mądry bo trzeba w niej myśleć. Też będę w to grać dlatego, że lubie grafikę tej gry, może nie tak dobre jak Wiedźmin 1, ale to i tak dobrze. Chciałbym wygrać bo darmowa gierka to zawsze gierka. Pozdrawiam też biednych ludzi, którzy muszą przewertować treść tej wypowiedzi.
Post edited October 29, 2022 by Young_Misheu
JAK DLA MNIE TO W HALLOWEEN BEDE SIEDZIAŁ W OUTLAŚCIE PONIEWAŻ MA DOBRY KLIMAT JAK NA HALLOWEEN I W DODATKU MAM DO TEGO DLC GDZIE CIE * GONI Z MACZETĄ WIĘDZ POWODZENIA WSZYSTKIM W KONKURSIE
Post edited November 09, 2022 by sysia_GOG
avatar
GOG.com: Strachy, potwory, upiory... To wszystko czeka na nas już niedługo. A jak najlepiej się do tego przygotować? W halloweenowej grze!

Opowiedz kreatywnie w jakiej grze spędzisz tegoroczne Halloween i dlaczego, a my nagrodzimy 5 najlepszych odpowiedzi pakietami gier składającymi się z: Horror Story: Hallowseed, GRAVEN, Amnesia: Rebirth oraz The Medium.

Konkurs trwa do 2. listopada 2022, godziny 23:59. Zasady znajdziecie w pierwszym komentarzu na Forum.

Powodzenia!
Tegoroczne halloween poprowadzę razem z moimi znaomyi. Zamierzamy dołączyć do społęczności DEVOUR i w cztery osoby zmierzyć sie z demonem. Jednocześnie stream z czterech perspektyw będzie udostępniony dla naszej społeczności na discordzie. Każdy z nas odpowiedzialny jest za część "hallowenowej loży". Kiedy zabawa z DEVOUR się zakończy, kolejne osoby przejdą wybrany przez siebie horror indiee, krzycząc ku uciesze publiki!