It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Graj w zabawne produkcje z najbliższymi, bez względu na ich wiek. Zgarnij gry takie jak House Flipper (-35%), Real Heroes: Firefighter HD (-35%), Bridge Constructor (-80%) i wiele innych gier familijnych. Środowe Łowy trwają do 17 lipca 2021, do godz. 15:00.

Kochasz gry tak, jak my? Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać nowości, powiadomienia o premierach oraz wyjątkowe zniżki. Przejdź do sekcji „Prywatność i ustawienia” na swoim koncie GOG, aby dołączyć już teraz!
Post edited July 15, 2021 by ponczo_
Trudno w to uwierzyć, jeśli, w mojej subiektywnej ocenie, tak często wystarczy usunąć lub dodać pojedynczy znak, aby było poprawnie. Z tym, że ja piszę nie tylko o polskim forum, ale także o ogólnym. Co do tytułów - jeśli tworzone są automatycznie z news'a, to rzeczywiście ciężko to obejść.
Linki nie mogą raczej działać, jeśli ich w ogóle nie ma, nawet w newsie.

Jeśli sprawa cen jest tak skomplikowana, to może sami to weryfikujcie poświęcając jeden dzień, jednego pracownika raz na chociaż rok. Narzędzia to ułatwiające, jak już pisałem, są ogólnie dostępne w sieci, jeśli je wykorzystacie, oni się nie zorientują, aż nie przyznacie tego sami. To Wam powinno zależeć na sprzedaży, a nie mnie. Jakoś mi umknęło, że przypadek Gorogoa i Vambrace zostanie sprawdzony.

Ostatnio był news skopiowany ze "stopką" z deepL (dzięki, bo nie znałem), a zdarza się, że treść nie ma wiele wspólnego z podstawami języka polskiego, więc to także wzbudza mój sceptycyzm.
Post edited July 15, 2021 by topolla
avatar
ponczo_:
Witam troszkę z innej beczki. Wydawało mi się, że żebyście zamieścili grę na gogu musiał być minimum język angielski. Dlatego m. in. polskie produkcje, które posiadały tylko język polski nie mogły się tu znaleźć np. Wacki czy Książę i Tchórz lub gry, które posiadały inne języki prócz angielskiego np. dodatek Settlers II: 10-lecie - Wikingowie ukazał się tylko po niemiecku i polsku, dlatego nie ma go na gogu. Ostatnio dodaliście Anstoss 2 Gold Edition i ANSTOSS 3: Der Fußballmanager, które są tylko po niemiecku. Czy to zmiana polityki i większa szansa na więcej polskich gier w przyszłości?
O szczegółach nadchodzących premier niestety mówić nie mogę, ale przykład, który podałeś nie jest odosobniony: mamy chociażby Polan tylko w języku polskim oraz Biing! 2 tylko w języku niemieckim. Obie te gry są dodawane w gratisie do kolejno Polan 2 i Biing!: Sex, Intrigue and Scalpels. Różnica jednak faktycznie jest taka, że są dodawane jako gratis, a nie sprzedawane oddzielnie.

Czy przypadków takich jak z Anstoss będzie więcej niestety stwierdzić nie mogę. Jak już kiedyś rozmawialiśmy, kwestia praw do dystrybucji globalnej konkretnych wersji językowych jest skomplikowana i nie zawsze da się ją przeskoczyć.