It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Przygotuj się na podróż do krainy opanowanej przez demony w nowej epickiej grze RPG od twórców uznanego przez krytyków Pathfinder: Kingmaker. Zbadaj naturę dobra i zła, poznaj prawdziwą cenę władzy i stań się Mitycznym Bohaterem zdolnym do czynów przekraczających oczekiwania śmiertelników.

Pathfinder: Wrath of the Righteous jest już dostępny w przedsprzedaży na GOG.COM!

Kochasz gry tak, jak my? Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać informacje o nowościach, powiadomienia o premierach oraz wyjątkowe zniżki. Przejdź do sekcji „Prywatność i ustawienia” na swoim koncie GOG, aby dołączyć już teraz!
Od pierwszego Pathfindera trochę się odbiłem. Wszystko niby gra, ale nie byłem zadowolony z ograniczeń czasowych i jakości głównego wątku (a raczej wątków). To pierwsze da się podobno łatwo zdjąć z pomocą modów, więc może kiedyś do gry wrócę. Dwójka to pieśń bardzo odległej przyszłości. :)

Swoją drogą, polskie forum chyba zupełnie już wymarło...
Post edited July 28, 2021 by Sarafan
avatar
Sarafan: Swoją drogą, polskie forum chyba zupełnie już wymarło...
Wakacje :)

Oprócz edycji Mitycznej, proponuję edycję Boską (Divine) - z Jajem Smoka dostarczanym pocztą kurierską w ciągu 24 h.

Moja wyobraźnia odbija się już od ceny Commander Edition...
Post edited July 28, 2021 by KillingMoon
avatar
KillingMoon: Moja wyobraźnia odbija się już od ceny Commander Edition...
I tak jest sporo niższa niż za przeciętną produkcję AAA na premierę. Z czasem będzie pewnie tanieć, ale ja i tak długo poczekam, bo jak już pisałem zachwycony pierwszą częścią nie byłem.
avatar
KillingMoon: Moja wyobraźnia odbija się już od ceny Commander Edition...
avatar
Sarafan: I tak jest sporo niższa niż za przeciętną produkcję AAA na premierę. Z czasem będzie pewnie tanieć, ale ja i tak długo poczekam, bo jak już pisałem zachwycony pierwszą częścią nie byłem.
Z ceną AAA to nie wiem (patrz Cyberpunk, BG3) - dla mnie to już zbliżony rząd wielkości.
Niedawno na zniżce nabyłem 1 - ale kiedy w nią zagram? - mimo wiedzy o questach na czas skusiła mnie wizja budowania własnego miasta przez drużynę.

Solasta jeszcze za świeża i w produkcji,
wiele sobie obiecuję (stary gracz w D&D) po Realms Beyond: Ashes of the Fallen i być może to bez względu na cenę nabędę ;) Trzeba chyba zacząć sprawdzać, co o tej grze słychać w sieci...
avatar
KillingMoon: Z ceną AAA to nie wiem (patrz Cyberpunk, BG3) - dla mnie to już zbliżony rząd wielkości.
Niedawno na zniżce nabyłem 1 - ale kiedy w nią zagram? - mimo wiedzy o questach na czas skusiła mnie wizja budowania własnego miasta przez drużynę.
CP2077 i BG3 to raczej wyjątki niż reguła. Obecnie ciężko o grę AAA, która kosztowałaby mniej niż 250 zł. Ale fakt faktem, musimy pamiętać o tym, że Pathfinder nie jest grą z tego najwyższego segmentu. A w pierwszym Pathfinderze budujemy nie tyle własne miasto, co własne królestwo. :) Tak więc skala jest jeszcze większa.
avatar
KillingMoon: Solasta jeszcze za świeża i w produkcji,
wiele sobie obiecuję (stary gracz w D&D) po Realms Beyond: Ashes of the Fallen i być może to bez względu na cenę nabędę ;) Trzeba chyba zacząć sprawdzać, co o tej grze słychać w sieci...
Solasta niedawno wyszła z produkcji i miała oficjalną premierę. :) Sam mam na nią ochotę, choć podobno fabularnie nie powala.
Królestwo do zbudowania zachęca :) Może uda mi się zagrać jakoś w wakacje w P1.

Dużo gier z GOGa jeszcze zostało do zagrania, poczekam aż Solasta zmieni kategorię cenową, a najlepiej aż stanie się produkcją zamkniętą, w wydaniu Definitive z wszystkimi DLC. Albo nie rozwinie się tak, to szybciej stanieje ;)

A Realms Beyond wciąż we wczesnych fazach produkcji (nie dziwi opóźnienie), to przyjdzie poczekać i oby było na co :)
avatar
Sarafan: Swoją drogą, polskie forum chyba zupełnie już wymarło...
Ja osobiście zrobiłem sobie trochę przerwę, bo czytanie samych newsów reklamowych jest nudne, wątki z "forumowymi grami" mnie nie interesują, a poruszanie interesujących, doroślejszych tematów ostatnio nie kończyło się zbyt dobrze.