It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
"Jestem zemstą! Jestem nocą! Jestem Batmanem!" - czy trzeba mówić więcej? Ta oferta weekendowa na GOG.COM jest poświęcona jednemu z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów komiksowych, z fascynującymi grami do 75% taniej. Oto tylko kilka przykładów:

Batman - The Telltale Series (-75%) to epizodyczna gra przygodowa, w której wkraczasz w popękaną psychikę Bruce'a Wayne'a i odkrywasz potężne i dalekosiężne konsekwencje swoich wyborów jako Mroczny Rycerz.

Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition (-75%) to zremasterowana wersja uznanej przez krytyków gry action-adventure pełnej śmiertelnie niebezpiecznych walk i skomplikowanych zagadek.

LEGO Batman: The Videogame (-75%) to komiczna, ekscytująca gra przygodowa, w której wcielasz się w Batmana i jego kompana Robina, którzy budują, pędzą, huśtają się i walczą na drodze przez miasto Gotham, ścigając najgroźniejszych złoczyńców.

Poza samą grą w te niezapomniane tytuły koniecznie sprawdź naszą publikację o grach z Batmanem. Oferta weekendowa z Batmanem na GOG.COM potrwa do 22 lutego 2021 roku, do godziny 15:00.
11.29zł • -75% • LEGO Batman: The Videogame
12.49zł • -75% • Batman - The Telltale Series
12.49zł • -75% • Batman: The Enemy Within - The Telltale Series
17.49zł • -75% • LEGO Batman 2 DC Super Heroes
18.00zł • -75% • Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition
18.00zł • -75% • Batman: Arkham City - Game of the Year Edition
18.00zł • -75% • Batman: Arkham Knight
18.00zł • -75% • Batman: Arkham Origins
18.00zł • -75% • LEGO Batman 3: Beyond Gotham
25.49zł • -75% • Telltale Batman Shadows Edition
31.29zł • -75% • LEGO Batman 3: Beyond Gotham Premium Edition
35.79zł • -75% • Batman: Arkham Knight Premium Edition
Seria Batman Arkham, to świetna rzecz. :) Jeśli ktoś miałby zagrać tylko w jedną część, to polecam Arkham City. Arkham Knight było mocno przekombinowane.