It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Wiosna wreszcie zapukała do naszych okien, a wraz z nią nadeszło słońce, zapach kwiatów oraz... niesamowite zniżki na gry! Spring Sale na GOG.COM to setki rabatów, nowe dodatki do katalogu i wersje demonstracyjne nadchodzących gier.

Podczas Spring Sale możesz również zarezerwować bilet do Night City i zgarnąć Cyberpunk 2077 20% taniej. Dla fanów Wiedźmina znajdą się wybrane tytuły z serii ze zniżką do 85%. Oczywiście możecie mieć pewność, że gdy kupujecie gry CD PROJEKT RED na GOG.COM, 100% waszych pieniędzy trafia do grupy CD PROJEKT.

Aby pomóc wam w poruszaniu się po naszych wiosennych rabatach, przygotowaliśmy również następujące kolekcje gier:

Wiecznie zielone z klasycznymi tytułami takimi jak: Diggles: The Myth of Fenris (-33%) i Warcraft I & II Bundle (-15%).

Bestsellery z grami uznanymi na całym świecie, takimi jak Dead Cells (-30%) i Shadowrun Trilogy (-75%).

Kolekcja RPG zawiera fenomenalne gry takie jak Baldur's Gate II: Enhanced Edition (-50%) i Torment: Tides of Numenera (-75%).

Kolekcja strategiczna pełna wciągających gier takich jak BATTLETECH (-75%) i Europa Universalis III Complete (-75%).

Kolekcja Paszportów Polityki gdzie znajdziecie polskie gry nominowane i nagradzane w ramach Paszportów Polityki, m.in Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest (-20%), Ghostrunner (-30%) oraz Metamorphosis (-60%).

Największe obniżki, którymi zostały objęte takie angażujące pozycje jak Shadow Tactics: Blades of the Shogun (-90%) i XCOM® 2 (-92%).

Spektakularne widoki gdzie znajdziecie gry osadzone w przepięknych krajobrazach, m.in. The Falconeer (-20%) i Mount & Blade: Warband (-75%).

Świeże indie zawiera najbardziej innowacyjne gry, takie jak Beat Cop (-80%) i This War of Mine (-75%).

Wirtualny spacer z symulatorami chodzenia, takimi jak Among the Sleep - Enhanced Edition (-75%) i LOST EMBER (-50%).

Nowe wspaniałe światy to kolekcja gier osadzonych w kosmosie, takich jak Homeworld: Deserts of Kharak (-90%) i Master of Orion 3 (-50%)

Przygotowaliśmy jeszcze jeden smakowity kąsek: kolekcję Niedługo Rozkwitną, zawierającą ponad 20 wersji demo nadchodzących gier. Wypróbuj, a następnie dodaj do swojej listy życzeń takie pozycje jak Backbone, Dorfromantik, The Longest Road on Earth, Kathy Rain: Director's Cut, System Shock i wiele innych!

Spring Sale na GOG.COM potrwa do 5 kwietnia 2021 r., godz. 14:00.
Super, ale nie dotrzymaliście obietnicy i nadal sprzedajecie światu Iron Storm po 50 centów a rodaków kroicie na kwotę niemal 2 dolarów :)
Czemu sticky? Paradoksalnie trudniej zauważyć wątek, choć może tylko ja tak mam, że odruchowo omijam je wzrokiem.
Na polskim forum mały ruch, więc wystarczy oznaczyć jako przeczytane wszystkie z pierwszej strony i nowe wątki wtedy łatwiej zauważyć, bo sa pisane wyraźniejszą czcionką ;)
Post edited March 23, 2021 by erbello
avatar
ssling: Czemu sticky? Paradoksalnie trudniej zauważyć wątek, choć może tylko ja tak mam, że odruchowo omijam je wzrokiem.
Dokładnie tak jak piszesz.
Ciekawe, czy doczekamy się czegoś ciekawego w przyszłym tygodniu, skoro wyprzedaż trwa aż do 5 kwietnia.

Kupiłem tak naprawdę tylko Tyranny (akurat spoza Spring Sale), ale to raczej dlatego, że pozbierałem już większość rzeczy, które osiągnęły interesujący mnie próg cenowy. W niewielu przypadkach jest taniej niż zwykle podczas sezonowej wyprzedaży. Ostatnio najczęściej do zakupów skłaniają mnie bundelki, które popychają cenę jeszcze niżej albo premiują zakup kilku tytułów. Czekam na porządne okazje, żeby dokupić stare przygodówki Sierry, cykl Myst czy serię Quake a pewnie jest jeszcze sporo rzeczy spoza mojej wishlisty, które bym chętnie kupił w korzystnym pakiecie.