It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Grę mam za darmo z GOG. Czy ktoś jeszcze ma jakiś problem z ładowaniem się mapy ? U mnie to jakaś loteria jest.. Przeszedłem trochę grę.. I chciałem jeszcze raz rozegrać pierwszy wyścig "The Boulevard" na pierwszej mapie "Hollowood". Ładowanie po prostu stanęło i się zfrizowało. Audio dalej leciało.. Czuć jakby mapa się załadowała i gra jest już gotowa do gry, ale jest pauza i czerwone kwadraciki na czarnych pasku również się nie poruszają. Więc w takim wypadku spróbowałem jeszcze raz przejść pierwszy wyścig "Slummer time Blues" na drugiej mapie "Slums". Przeszedłem wyścig, a potem znowu włączyłem wyścig "The Boulevard". I tym razem się załadowało normalnie. Gdy przeszedłem dalej grę to jednak dalej mam ten sam problem, z tym, że teraz mapa "Hell", "Docks", "1920" nie chce się załadować i właśnie tam gdzie natknąłem się pierwszy raz na błąd mapa "Hollowood" znowu też nie chce się załadować. Za to "HiRise" mapa się uruchamia jak najbardziej. A aktualnie jestem przy "Military Zone". Próbowałem bardzo wielu rzeczy. Między innymi pomoc wujka google i te sprawy. Idę dalej grać w TDR2000, bo mam ochotę w nią dalej pograć i może znowu się jakimś cudem coś naprawi. Wyczekuje odpowiedzi.

EDIT: Właśnie przeszedłem "The Boulevard", w trybie Free Driving, a potem wczytałem swojego save i mogę normalnie grać we wszystkie wyścigi i misje, ale tylko z Hollywood. Próbowałem przejść pierwszy wyścig w trybie Free Driving "Slums" i okazuje się, że to nie jest analogiczne z pozostałymi problemami, bo nie mogę rozegrać mapy "Slums".
Post edited January 29, 2018 by Vitos268
kurde ja mam inny problem jak kupisz za dużo samochodów to ci wyścigi nie będzie wczytywał i co z tym zrobić ?
kurcze trzeba by było grać jednym autem bo jak kupisz za dużo to się taki błąd aktywuje masakra ten błąd jest na oryginalnej wersji gry myślałem że wersja GOG naprawiła ten błąd wszystko przez te cholerne wczytywanie po prostu się zatnie i tylko pozostaje reset i tak w kółko.
puki co nie radze kupować zbyt wielu samochodów nie wiadomo czy nawet zostanie naprawiony ten błąd najgorsze jest to że nie wiadomo nawet po jakiej ilości samochodów aktywuje się ten błąd jak to możliwe że przy tworzeniu gry nie dostrzegli takiego błędu to jest poważny błąd masakra :l prosiłbym o poradę jeśli ktoś zna rozwiązanie nawet pisze już w tej sprawie na zagranicznych forach nikt nie zna rozwiązania ...
kiedyś myślałem że to przez słaby PC ale później miałem tak samo a miałem lepszy komputer i widać że 2018 nadal jest ten sam BŁĄD w wersji GOG...
szkoda że nie ma jakieś aktualizacji która by po prostu od razu wczytała mapę bez tego cholernego paska zatrzyma się w miejscu i nic nie da się zrobić... kiedyś pamiętam miałem dużo samochodów wiele map odblokowanych oczywiście bez kodów i niestety miałem tylko jeden zapis i wszystko szlak trafiło nie chciało mi się grać od początku.. myślałem że mnie szlak trafi po takich błędach odechciewa się mieć nawet taką grę.
Post edited February 09, 2018 by zerr10