It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Aktualizacja!
Spolszczenie wer. 1.4, instalator wer. 1.2.0.0:

- Dodano obsługę wersji UAP2.0 wraz z "Race Mod"
- Drobne poprawki i zmiany w samym tłumaczeniu
- [Instalator] Dodano obsługę i wykrywanie nowego dodatku ras (UAP2.0 - Race Mod)

Spolszczenie wer. 1.45, instalator wer. 1.2.5.0:
- Dodano tłumaczenie dodatkowych zagadek (UAP2.0)
- [Instalator] Dodano obsługę i wykrywanie modu z dodatkowymi zagadkami
- [Instalator] Modyfikacja skryptów instalacyjnych
- [Instalator] Przy przechodzeniu z wersji 1.0.7.4 na UAP i na odwrót dodano usuwanie zbędnych dla tych wersji plików
Post edited April 03, 2020 by Eselter
Znalazłem w opakowaniu Arcanum bonus cd i okazało się, że jest na nim parę ciekawych rzeczy, stąd kolejna aktualizacja spolszczenia :)
Spolszczenie wer. 1.5, instalator wer. 1.5.0.0:
- Dodano tłumaczenie dla dodatkowych misji (Buried Secrets, Deathmatch, Dusty Dunes, Hellgate, Time i Woodmir Race) - wygrzebałem z pudełka bonus cd :)
- Dodano tłumaczenie menu debugowania (UAP2.0 - Virgil's Debug Menu)
- Dodano "Opowieści Arcanum" w formacie pdf dołączone na bonus cd
- Dodano polską mapę Arcanum w formacie pdf dołączoną na bonus cd
- [Instalator] Dodano obsługę instalacji spolszczenia dla dodatkowych misji
- [Instalator] Dodano obsługę instalacji spolszczenia dla menu debugowania (UAP2.0)
- [Instalator] Instalator czyści zbędę pliki przy ponownej instalacji spolszczenia z wybranymi innymi komponentami
Post edited April 05, 2020 by Eselter
Prośba wszystkich o pobranie ponownie spolszczenia (wersja 1.61).
Okazuje się, że bitmapy slajdów muszą być zapisane bez informacji o długości serii inaczej nie chcą się ładować w grze.


Spolszczenie wer. 1.61 (hotfix):
- Poprawiłem błąd z ładowaniem slajdów końcowych (bitmapy nie mogą mieć zapisanej długości serii)
Post edited April 13, 2020 by Eselter
o kurde! świetnie, że coś takiego jest :)

czy spolszczenie jest na bazie starego spolszczenia do gry? skoro tak, to czy końcowe slajdy mają, tak jak w polskiej wersji gry, polskiego narratora?
avatar
discohijack: o kurde! świetnie, że coś takiego jest :)

czy spolszczenie jest na bazie starego spolszczenia do gry? skoro tak, to czy końcowe slajdy mają, tak jak w polskiej wersji gry, polskiego narratora?
Tak, oczywiście wszystko jest to co było + zmiany pod UAP + pewne nowości.
@Eselter może ty będziesz w stanie mi pomóc chodzi mi o ArcanumXVirgilDebug wszystkie opcje działają poza spawnem wyświetla mi się że id 5 cyfra prototypu. Zwiększam do 5 i drugą cyfrę od 1do 9.Spawnuje tylko jakiś mur i nic więcej napisałem na Terra Arcanum po odczekaniu tygodnia i wyrażeniu na oficjalnej stronie co o nich myślę otrzymałem od nich odpowiedź że przepraszają ale nikt na tym foru nie jest w stanie mi pomóc. Robiłeś spolszczenie może ja źle używam tej opcji jak możesz to opisz mi jak z tej funkcji korzystać(zespawnuj obiekt).Pozdrawiam.
avatar
kmicic0: @Eselter może ty będziesz w stanie mi pomóc chodzi mi o ArcanumXVirgilDebug wszystkie opcje działają poza spawnem wyświetla mi się że id 5 cyfra prototypu. Zwiększam do 5 i drugą cyfrę od 1do 9.Spawnuje tylko jakiś mur i nic więcej napisałem na Terra Arcanum po odczekaniu tygodnia i wyrażeniu na oficjalnej stronie co o nich myślę otrzymałem od nich odpowiedź że przepraszają ale nikt na tym foru nie jest w stanie mi pomóc. Robiłeś spolszczenie może ja źle używam tej opcji jak możesz to opisz mi jak z tej funkcji korzystać(zespawnuj obiekt).Pozdrawiam.
Spawn działa poprawnie.
Jeśli chcesz np. zespawnować "Vendigrothiańskie Rękawice Bojowe" które mają id 8277 to wybierasz kolejno:
1. cyfra to 0 (nie zwiększasz)
+ zatwierdź wybór
2. cyfra to 8 (zwiększasz 8 razy)
+ zatwierdź wybór
3. cyfra to 2 (zwiększasz 2 razy)
+ zatwierdź wybór
4. cyfra to 7 (zwiększasz 7 razy)
+ zatwierdź wybór
5. cyfra to 7 (zwiększasz 7 razy)
+ zatwierdź wybór
W ekwipunku pojawią Ci się te rękawice.

PS: Jako bonus łap listę id ze spolszczenia (nie wszystko można zespawnować, można np. przedmioty, bronie, zwoje, przeciwników, ale już elementów otoczenia jak drzewo nie):
https://pastebin.com/rgfSimzx
Post edited February 25, 2021 by Eselter
Dodałem opcjonalne spolszczenie napisów do wideo w formacie srt jeśli ktoś chciałby skorzystać z zremastrowanej wersji wideo.
Więcej informacji pod linkiem poniżej:
https://www.moddb.com/mods/spolszczenie-arcanum/downloads/arcanum-hd-cinematics-pl/
Post edited August 05, 2021 by Eselter