It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Graj w zabawne produkcje z najbliższymi, bez względu na ich wiek. Zgarnij gry takie jak House Flipper (-35%), Real Heroes: Firefighter HD (-35%), Bridge Constructor (-80%) i wiele innych gier familijnych. Środowe Łowy trwają do 17 lipca 2021, do godz. 15:00.

Kochasz gry tak, jak my? Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać nowości, powiadomienia o premierach oraz wyjątkowe zniżki. Przejdź do sekcji „Prywatność i ustawienia” na swoim koncie GOG, aby dołączyć już teraz!
Post edited July 15, 2021 by ponczo_
Poprawione! To tylko moja literówka :D Dzięki za czujność.
Ok, to po kolei:

- Niedziałające linki (a raczej ich kod) to niestety błąd techniczny związany z samym forum, którego jesteśmy świadomi i zapewniam, że aktywnie pracujemy nad rozwiązaniem wielu z nich. Dotyczy to również kwestii pogrubienia w tytułach wątków. Ten temat nie jest nam obojętny, również dążymy do tego by wszystko wyglądało estetycznie i było wygodne w użytkowaniu. Niestety może to zająć jeszcze trochę czasu. Nie jest to jednak temat zapomniany ;)

- Różnice w cenach to temat tak złożony, że na pierwszy rzut oka nie jestem w stanie zweryfikować podanych przykładów. Cena gier może zależeć od jej wydawcy, ceny regionalnej, wykrywanej lokalizacji... Czasem faktycznie jest błędem po naszej stronie, dlatego w tym wypadku bardzo prosimy o zgłoszenie danej różnicy do Supportu. Mając do dyspozycji różne narzędzia, możemy dogłębnie sprawdzić w czym rzecz i, jeśli będziemy mogli, naprawić ewentualny błąd.

- Jeśli chodzi o spację w linku to akurat błąd ludzki (konkretnie mój, biorę go na klatę). Wszyscy jesteśmy ludźmi i zdarza nam się popełniać drobne błędy. Postaramy się oczywiście poprawić! :)

- Wszystkie nasze newsy są tłumaczone przez człowieka, nie translator.

Jeśli macie dodatkowe pytania, piszcie śmiało. Postaram się odpowiedzieć.
O szczegółach nadchodzących premier niestety mówić nie mogę, ale przykład, który podałeś nie jest odosobniony: mamy chociażby Polan tylko w języku polskim oraz Biing! 2 tylko w języku niemieckim. Obie te gry są dodawane w gratisie do kolejno Polan 2 i Biing!: Sex, Intrigue and Scalpels. Różnica jednak faktycznie jest taka, że są dodawane jako gratis, a nie sprzedawane oddzielnie.

Czy przypadków takich jak z Anstoss będzie więcej niestety stwierdzić nie mogę. Jak już kiedyś rozmawialiśmy, kwestia praw do dystrybucji globalnej konkretnych wersji językowych jest skomplikowana i nie zawsze da się ją przeskoczyć.