It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Trochę nietypowa prośba, ale mam nadzieję, że kogoś odnajdę - do wspomnianego w tytule numeru I/O (Input-Output) dołączona była płyta z pełną wersją gry Inca oraz 19 grami freeware, niestety osoba, od której lata temu ją pożyczyłem, zgubiła rzeczoną płytę i nie mam jak się "dostać" do tych tytułów.

Jeśli znalazłby się ktoś, kto posiada tą płytę i mógł skopiować tamte gry freeware (było ich 19, z tego co pamiętam jedną z nich był South Park Star Wars) i podesłać mi je na priva (albo wrzucić link tutaj), to poza moją wdzięcznością chętnie nagrodzę jeszcze grami Gladius: Relics of War (wersja na Steama) i Jazz Jackrabbit 2 Collection na GOGa.

(uwaga, nie chodzi o płytę z demami, tylko te z "incą" i 19 freeware'ami, oczywiście proszę tylko o pomoc z grami freeware)

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Post edited July 25, 2021 by MartiusR
No posts in this topic were marked as the solution yet. If you can help, add your reply
Uwaga, sprawa rozwiązana pomyślnie (link dostałem na innym forum) ;)
Nie ma za co ;)
avatar
Leuu: Nie ma za co ;)
Link podrzucił kal3jdoskop na Łowcach Gier :)
Post edited July 30, 2021 by MartiusR
Czego to ludzie nie trzymają :)