It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Maraton zniżek na GOG.COM idzie jeszcze dalej! Kolejna oferta specjalna już dostępna, a w niej fantastyczne gry osadzone w uniwersum Dungeons & Dragons. Do 20 marca 2021 roku, do godziny 15:00 możecie nabyć takie tytuły jak Baldur's Gate II: Enhanced Edition, Planescape: Torment: Enhanced Edition, czy Icewind Dale: Enhanced Edition aż do 75% taniej!

Kochasz gry tak, jak my? Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać informacje o nowościach, powiadomienia o premierach oraz wyjątkowe zniżki. Przejdź do sekcji „Prywatność i ustawienia” na swoim koncie GOG, aby dołączyć już teraz!
4.99zł • -75% • Al-Qadim: The Genie's Curse
4.99zł • -75% • D and D Stronghold: Kingdom Simulator
4.99zł • -75% • Forgotten Realms: The Archives - Collection Three
8.79zł • -75% • Dungeons and Dragons: Dark Sun Series
8.79zł • -75% • Dungeons and Dragons: Krynn Series
8.79zł • -75% • Dungeons and Dragons: Ravenloft Series
8.79zł • -75% • Forgotten Realms: The Archives - Collection One
8.79zł • -75% • Forgotten Realms: The Archives - Collection Two
9.99zł • -50% • The Temple of Elemental Evil
17.49zł • -50% • Baldur's Gate: Enhanced Edition
17.49zł • -50% • Dungeons and Dragons: Dragonshard
17.49zł • -50% • Forgotten Realms: Demon Stone
17.49zł • -50% • Icewind Dale 2 Complete
18.00zł • -75% • Neverwinter Nights: Enhanced Edition
29.99zł • -50% • Planescape: Torment: Enhanced Edition
35.00zł • -50% • Baldur's Gate II: Enhanced Edition
35.00zł • -50% • Icewind Dale: Enhanced Edition
35.00zł • -50% • Neverwinter Nights 2 Complete
64.99zł • -50% • Baldur's Gate: Siege of Dragonspear - Digital Deluxe Edition
Szkoda, że Świątynia Pierwotnego Zła jest tu tylko angielsku, bo pierwotnie wyszła u nas w pełnej lokalizacji.
Prawie wszystko co chciałem mieć spod znaku D&D już mam. :) Kusi mnie sprawdzić Siege of Dragonspear, czy faktycznie to taka klapa, jak niektórzy twierdzą. Bodajże na black friday było za jakieś 15 zł, ale wtedy niestety odpuściłem. A szkoda, bo teraz wyszło nieoficjalne spolszczenie i ładnie by się to wszystko komponowało. 4 dyszki to trochę za dużo, jak za taki dodatek...
avatar
Sarafan: Prawie wszystko co chciałem mieć spod znaku D&D już mam. :) Kusi mnie sprawdzić Siege of Dragonspear, czy faktycznie to taka klapa, jak niektórzy twierdzą. Bodajże na black friday było za jakieś 15 zł, ale wtedy niestety odpuściłem. A szkoda, bo teraz wyszło nieoficjalne spolszczenie i ładnie by się to wszystko komponowało. 4 dyszki to trochę za dużo, jak za taki dodatek...
Siege of Dragonspear jest bardzo dobre. Niestety od jakiegoś czasu obniżki na tytuły Beamdoga stały się mocno zachowawcze.
Patrząc na recenzje, nie dam za to więcej niż piątaka :)
Nawiasem - ktoś powie, jak działa to Siege of Dragonspear? To się doinstalowuje do BG? Czy da się grać jakoś niezależnie?
avatar
ciemnogrodzianin: Patrząc na recenzje, nie dam za to więcej niż piątaka :)
Nawiasem - ktoś powie, jak działa to Siege of Dragonspear? To się doinstalowuje do BG? Czy da się grać jakoś niezależnie?
To jest DLC do BG EE, więc doinstalowuje się. Dostęp do dodatku otrzymujemy po ukończeniu podstawki. Można też chyba zacząć grać od razu w dodatek, tak jak jest to w przypadku Tronu Bhaala.
avatar
Sarafan: ...
Rozumiem, dzięki.
Te recenzje to kpina i świetny przykład masowej histerii internetowych płaczków. Samo porównanie oceny ogólnej do zweryfikowanych posiadaczy już powinno coś mówić. Jedyne co faktycznie można było SoD zarzucić to zabugowanie na premierę, ale teraz to już nieaktualne.

Tu np. recenzja Silvarena: https://silvaren-crpg.blogspot.com/2016/05/subiektywnie-12-baldurs-gate-enhanced.html
avatar
ssling: ...
Tak właśnie mi się cały czas wydawało, że oceny nie do końca w tym przypadku odzwierciedlają rzeczywistość. Może nawet skuszę się na dodatek za te 40 zł, skoro faktycznie jest dobry. :) Ogólnie z ponownym ogrywaniem BG zaczekam chyba do patcha 2.6, który ma być wydany w niedalekiej przyszłości. Podobno nieoficjalne spolszczenie ma stać się razem z nim spolszczeniem oficjalnym.
Post edited March 14, 2021 by Sarafan
Rowniez potwierdzam, Siege of Dragonspear jest naprawde dobre, warto zagrac.
avatar
Rackhir_: Rowniez potwierdzam, Siege of Dragonspear jest naprawde dobre, warto zagrac.
Zakupione. :)