It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Stań się jedną z potężnych istot, które od wieków budzą strach w sercach ludzkości. Najnowsza oferta specjalna na GOG.COM poświęcona jest porywającym tytułom ze Świata Mroku, słynnego uniwersum tabletop RPG, w którym wampiry ścierają się z wilkołakami w odwiecznej rywalizacji. Zagraj w takie gry jak Vampire: The Masquerade - Coteries of New York (-55%) i Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest (-35%), zanim wyprzedaż zakończy się 20 maja 2021, 15:00.

To nie wszystko! Jeśli do 20 maja 2021 roku, do godziny 13:00 UTC, kupisz wszystkie 5 gier obecnych w ofercie specjalnej (w tym Edycje Deluxe), rabat na każdy tytuł wzrośnie o 10%.

Kochasz gry tak, jak my? Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać informacje o nowościach, powiadomienia o premierach oraz wyjątkowe zniżki. Przejdź do sekcji „Prywatność i ustawienia” na swoim koncie GOG, aby dołączyć już teraz!
Cena Bloodlines to chyba już nigdy nie spadnie do poziomów sprzed zapowiedzi drugiej części. ;) Swoją drogą, nie wiadomo co będzie z tą drugą cześcią. Zespół deweloperski się posypał, a premiera jest przekładana z terminu na termin. Oby nie okazało się, że otrzymamy potworka pozszywanego z różnych fragmentów...
Bloodlines 2 od początku na pokazach wyglądał średnio i na grę robioną bez większego pomysłu, więc może nie ma czego żałować. Paradox ewidentnie ma problemy z zarządzaniem projektami. Najchętniej bym zobaczył takie Bloodlines spod ręki Harebrained Studios, pytanie w jakim stanie jest ta gra i czy to jest jeszcze do odratowania czy raczej do całkowitego restartu.

A z cenami to szkoda gadać, żałuję że nie wziąłem jak regularnie chodziło po -75%
Z 2-3 lata temu cena za Bloodlines potrafiła zejść na wyprzedażach do około 18 zł. Człowiek był głupi i czekał aż zejdzie poniżej 10 zł, żeby kupić xD
Na szczęście Redemption kupiłem w czerwcu 2018 z 5 zł z groszami.
Na GOG-u Bloodlines nie mam, ale mam kopię DRM-free z CD-Action, więc w sumie mogę czekać do woli na odpowiednią cenę. :) Ta aktualna jest tak o połowę za wysoka, jak na tak wiekową grę. Może zejdzie niżej po klapie Bloodlines 2.
Post edited May 13, 2021 by Sarafan
Sprawdziłem. Ja tam za swoją kopię na GOG dałem dokładnie 31.29 i nie żałuję :)
Nie miałem tej gry, nie grałem wcześniej. Zagrałem i dziś to pewnie moje tak gdzieś top 5 ever.
Kupiłem prawie trzy lata temu za 16,99PLN. :) A i cena bazowa była z dychę niższa.

No i leży na kupie i łypie z ukosa, niezainstalowana fcionsz, mimo że mać chęć zagrać. -_-
avatar
Sarafan: Może zejdzie niżej po klapie Bloodlines 2.
Jeszcze bardziej podpompują cenę, żeby sobie powetować straty. :>
Post edited May 13, 2021 by Kerebron
Vampire®: The Masquerade - Bloodlines™ za 17.89 zł - promocja powitalna dla nowego GOG-usia.

Na razie w kategorii "zagraj RPG-a" przegrywa z wieloma innymi, ale jakże rośnie jej wartość jako długoterminowej inwestycji w dzieła sztuki ;)

Tak patrzę, jak dużo gier z wampirami mają na GOG-u (w drodze kolejne) - mogliby kiedyś na prawdę ładnie zaszaaaaleć :))))