It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
avatar
superfly86: od dzisiaj
call of juarez bound in blood
oraz Hitman Absolution
avatar
Lexor: Hitman był rozdawany przez GOGa kilka lat temu.

Z tego co czytam, to kod z Prime "działa" nawet jeśli grę już mamy i tym samym się "marnuje".

Więc sprawdzajcie czy już tej gry nie macie zanim dodacie ją sobie ponownie.
bo gog przy grach z amazonu zmienia numerację w katalogu i widnieje jako osobna pozycja ehh
Co się dzieje z grą Hitman Absolution na GOGa, która miała być dostępna od 3 lipca? Ja tej gry nie mam wśród dostępnych na Prime Gaming. Coś przegapiłem, czy Amazon jednak Hitmana nie dał? Subskrypcję uruchomiłem przed 3 lipca i jak do tej pory wszystkie tytuły na GOGa z listy mi się zgadzają. Oprócz Hitmana.
Był Hitman, nawet kod miałem do oddania, ale chyba przez to, że go nie odebrałem na stronie prime nie zapisał mi się i przepadło. Bo widzę, że nawet starsze gry mam w swojej historii, ale tam klikałem odbierz kod.
avatar
Garrett8: Co się dzieje z grą Hitman Absolution na GOGa, która miała być dostępna od 3 lipca? Ja tej gry nie mam wśród dostępnych na Prime Gaming. Coś przegapiłem, czy Amazon jednak Hitmana nie dał? Subskrypcję uruchomiłem przed 3 lipca i jak do tej pory wszystkie tytuły na GOGa z listy mi się zgadzają. Oprócz Hitmana.
On już chyba wyparował. Ja na bank miałem kod i rozdałem.
Czyli przegapiłem, a sprawdzałem jakiś czas temu. Musiał być dostępny bardzo krótko - tydzień albo dwa. Z tego, co zauważyłem, to kody do GOGa na Prime Gaming są dostępne zazwyczaj około 30 dni. Trudno. Ale... będą kolejne, inne rozdania :)
avatar
Garrett8: ...
Hitman był kiedyś rozdawany przez GOGa, więc może już go masz.
avatar
Garrett8: Czyli przegapiłem, a sprawdzałem jakiś czas temu. Musiał być dostępny bardzo krótko - tydzień albo dwa. Z tego, co zauważyłem, to kody do GOGa na Prime Gaming są dostępne zazwyczaj około 30 dni. Trudno. Ale... będą kolejne, inne rozdania :)
Jak pisze Lexor, był on rozdawany około 4 lata temu. Sam miałem.

Co do kodu na Amazonie, to faktycznie możesz mieć rację. Ten konkretny miał dosyć krótki czas i potem jak to każda gra z kodem na GOGa - znika tam z listy.
avatar
Garrett8: Czyli przegapiłem, a sprawdzałem jakiś czas temu. Musiał być dostępny bardzo krótko - tydzień albo dwa. Z tego, co zauważyłem, to kody do GOGa na Prime Gaming są dostępne zazwyczaj około 30 dni. Trudno. Ale... będą kolejne, inne rozdania :)
Szkoda, że przegapiłeś, spojrzałam u siebie w historię i Hitmana odebrałam 4 lipca.

A z nowości, pojawiło się w Prime Gaming Midnight Fight Express i Cat Quest II na GOGa :)
Post edited July 25, 2024 by Shannqa
mam do oddania kod na call of juarez
kto potrzebuje proszę się odezwać
avatar
Garrett8:
Bardzo krótko był, udało mi się znaleźć linka na lowcygier bezpośredni do niego. Poniżej screen.
Attachments:
hitman.jpg (127 Kb)
avatar
Garrett8:
avatar
nowy: Bardzo krótko był, udało mi się znaleźć linka na lowcygier bezpośredni do niego. Poniżej screen.
Przypadkiem odkryłem, że na tej stronie jest też kompletna lista wszystkich gier wraz z datami wygaśnięcia: https://support.gog.com/hc/en-us/articles/4408064600721-FAQ-Amazon-Prime-x-GOG
dobre znalezisko
avatar
ssling: Przypadkiem odkryłem, że na tej stronie jest też kompletna lista wszystkich gier wraz z datami wygaśnięcia: https://support.gog.com/hc/en-us/articles/4408064600721-FAQ-Amazon-Prime-x-GOG
Hmm... nie widzę tam Hitmana na tej liście, ciekawe dlaczego.

EDIT: Znalazłem, skrył się "dalej w linijce". :)
Post edited July 27, 2024 by Lexor
avatar
nowy: Bardzo krótko był, udało mi się znaleźć linka na lowcygier bezpośredni do niego. Poniżej screen.
avatar
ssling: Przypadkiem odkryłem, że na tej stronie jest też kompletna lista wszystkich gier wraz z datami wygaśnięcia: https://support.gog.com/hc/en-us/articles/4408064600721-FAQ-Amazon-Prime-x-GOG
Faktycznie niezłe znalezisko :)
Jest już lista gier z Prime. Najgrubszy miesiąc dla użytkowników goga pod względem ilości gier.
źródło lowycgier.pl

Deus Ex: Mankind Divided (GOG) – dostępne od dzisiaj
SteamWorld Heist (GOG) – dostępne od dzisiaj
Tomb Raider: The Angel of Darkness (GOG) – dostępne od dzisiaj
Tomb Raider: The Last Revelation + Chronicles (GOG) – dostępne od dzisiaj
Gravity Circuit (Amazon App) – dostępne od 8 sierpnia
Kraken Academy!! (Amazon App) – dostępne od 8 sierpnia
Loop Hero (EGS) – dostępne od 8 sierpnia
South of the Circle (GOG) – dostępne od 8 sierpnia
Trek to Yomi (EGS) – dostępne od 8 sierpnia
Baldur’s Gate II: Enhanced Edition (Amazon App) – dostępne od 15 sierpnia
Behold Treść (Amazon App) – dostępne od 15 sierpnia
En Garde! (GOG) – dostępne od 15 sierpnia
Hard West 2 (GOG) – dostępne od 15 sierpnia
Stray Gods: The Roleplaying Musical (GOG) – dostępne od 15 sierpnia
Figment 2: Creed Valley (Amazon App) – dostępne od 22 sierpnia
Grime: Definitive Edition (Amazon App) – dostępne od 22 sierpnia
KeyWe (EGS) – dostępne od 22 sierpnia
Young Souls (Amazon App) – dostępne od 22 sierpnia
Arcade Paradise (GOG) – dostępne od 29 sierpnia
INDUSTRIA (GOG) – dostępne od 29 sierpnia
The Collage Atlas (Amazon App) – dostępne od 29 sierpnia
Post edited August 01, 2024 by nowy