It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
avatar
sokovirovka: ...
No dobra, bazując na podpowiedziach z czasopismem to musi być Fire Department 3
avatar
sokovirovka: ...
avatar
ssling: No dobra, bazując na podpowiedziach z czasopismem to musi być Fire Department 3
Dokładnie! Gratulacje za chęci! Czekamy na Twoją zagadkę.

PS. Ciekawe czy kogoś tytuł zainteresuje, bo swego czasu graliśmy z kumplami w kooperacji (nie wiem jak w tej części, bo w 2. dało się na pewno). Każdy zajmował się jakąś częścią mapy. W Emergency z kolei, każdy przypisywał sobie jednostki którymi gra i Niemców też sporo grało. Słynny LA Mod. Co ciekawe jeżeli się ociągałeś to przeważnie po jakimś czasie Cię wyrzucali zamiast wyzywać, a czat był przecież obecny. Może bardziej kulturalne czasy grania w multi? A może po prostu staję się "boomerem" wspominającym "kiedyś to było..."
Zagadka:

Z aparatem wśród zwierząt.
avatar
ssling: Zagadka:

Z aparatem wśród zwierząt.
Czyżby chodziło o Beyond Good Evil?
avatar
goliat17: Czyżby chodziło o Beyond Good Evil?
Jasna sprawa. Dajesz.
Zagadka związana jest w pewnym dialogiem, otóż towarzyszka naszego głównego bohatera sugeruję w pewnym momencie, że może powinien nauczyć się oślego języka.
Podpowiedź: Gra należy do katalogu Ubisoftu, dosyć długo czekamy na najnowszą odsłonę, była to jedna z pierwszych gier wydanych przez polski oddział Ubisoftu.
Podpowiedź 2: Głos głównemu bohaterowi podkładał w polskiej wersji Maciej Zakościelny.
avatar
goliat17: Zagadka związana jest w pewnym dialogiem, otóż towarzyszka naszego głównego bohatera sugeruję w pewnym momencie, że może powinien nauczyć się oślego języka.
Strzelam na oślep:

Prince of Persia ?
avatar
goliat17: Zagadka związana jest w pewnym dialogiem, otóż towarzyszka naszego głównego bohatera sugeruję w pewnym momencie, że może powinien nauczyć się oślego języka.
avatar
KillingMoon: Strzelam na oślep:

Prince of Persia ?
Konkretnie to reboot z 2008 roku, dajesz następną zagadkę.
Oto zagadka:

Nie ma tam mamutów.
avatar
KillingMoon: Oto zagadka:

Nie ma tam mamutów.
Czy pani Kate Walker może go narysować? ;)
avatar
KillingMoon: Oto zagadka:

Nie ma tam mamutów.
avatar
erbello: Czy pani Kate Walker może go narysować? ;)
Może :))

Dla formalności: odpowiedź brzmi oczywiście Syberia.

Teraz Twoja kolej na pytanie.
Miałem znanego i lubianego ojcia, oraz kultowego dziadka i pradziadka, a o mnie woleli zapomnieć i straciłem rodowe nazwisko.
Jaką grą jestem? ;)
avatar
erbello: Miałem znanego i lubianego ojcia, oraz kultowego dziadka i pradziadka, a o mnie woleli zapomnieć i straciłem rodowe nazwisko.
Jaką grą jestem? ;)
Arcania (aka Gothic 4)?