It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Kosmiczne NATO walczy z kosmiczną dyktaturą korporacyjną.
Obie strony konfliktu są wspomagane przez sieć ukrytych sojuszników mających formę miast-państw.
Podpowiedź:
Flagowa seria białoruskich "czołgistów", nim wzięli się za różne odmiany "Swiata..." sposobów krzywdzenia bliźniego.
avatar
Mateuszy: Podpowiedź:
Flagowa seria białoruskich "czołgistów", nim wzięli się za różne odmiany "Swiata..." sposobów krzywdzenia bliźniego.
Massive Assault / Galactic Assault
avatar
Mateuszy: Podpowiedź:
Flagowa seria białoruskich "czołgistów", nim wzięli się za różne odmiany "Swiata..." sposobów krzywdzenia bliźniego.
avatar
erbello: Massive Assault / Galactic Assault
Massive Assault jest poprawną odpowiedzią.
Zwróć uwagę na słowo "seria". Massive Assault było wyprodukowane w 4 częściach: 2ch singlowych i 2ch nastawionych na rozgrywkę wieloosobową.
Jeśli chodzi o Galactic Assault, Wargaming wydał tylko 1ną grę, co trudno nazwać serią.
Ja bym chęcią bym sobie zagrał w kolejną część Massive Assault, ale takowa zapewne szybko nie powstanie, gdyż ludzie ciągle im rzucają pieniążki za World of Tanks / Warplanes / Warships / Domestic Animals.
W każdym razie, dajesz kolejną zagadkę, Twoja kolej.
Kiedy role się odwaracają i to ty stajesz się komputerem wykonującym polecenia.

Podpowiedź 2: Często spoglądasz na Saturna.

Podpowiedź 3: Twój imiennik służył w Navy SEALs w innej grze, a twoja towarzyszka nosi jego nazwisko ;)
Post edited May 29, 2021 by erbello
Tylko daje znac, zeby bylo widac, ze sa nowe podpowiedzi.
Rozwiazania zagadki niestety nie znam :(
Podpowiedź 4: O _ _ _ _ _ _ _ _ _ n
avatar
erbello: Podpowiedź 4: O _ _ _ _ _ _ _ _ _ n
Szkoda, że nie zajrzałem tutaj wcześniej. Oczywiście, że Observation. Swoją drogą klimatyczna produkcja.
avatar
erbello: Podpowiedź 4: O _ _ _ _ _ _ _ _ _ n
avatar
sokovirovka: Szkoda, że nie zajrzałem tutaj wcześniej. Oczywiście, że Observation. Swoją drogą klimatyczna produkcja.
Brawo, Twoja kolej :)
Nazywam się Ray i rozpoczynam moją krucjatę przeciwko "przyjaciołom" z dawnego zawodu, podążając za nimi krok w krok. Mam nadzieję, że potrafisz dowodzić swoim zespołem, bo zemsta będzie dziś podana na gorąco.

Powodzenia wszystkim zgadującym :)
Post edited June 13, 2021 by sokovirovka
Dzisiejsza porcja podpowiedzi:

1. Drugie zdanie zagadki zawiera istotne wskazówki.

2. Gra, a raczej seria tych gier znajduje się (ku mojemu zdziwieniu) w "życzeniach społeczności" na GOG.com i liczba poparcia wśród użytkowników nie jest jednocyfrowa.

Ciekawi mnie, czy ktoś rzeczywiście próbuje znaleźć tytuł w zakamarkach swojego umysłu lub skojarzyć podane wskazówki. Chciałbym wrzucić już teraz wszystkie poszlaki jakie mogą doprowadzić śmiałków do wybranego przeze mnie tytułu, ale zepsułbym za szybko całą zabawę. Ja przynajmniej bawię się świetnie. (^_^)
Kolejna porcja wskazówek:

3. W tytuł ten można grać pomijając tło fabularne.

4. Tło fabularne występuje w formie pamiętnika Michaela.

5. Tytuł tej gry znajduje się na tej samej płycie pewnego polskiego czasopisma, co Splinter Cell Pandora Tomorrow. (Jaki jest tytuł czasopisma? Ciąg dalszy wskazówek nastąpi...)
Dzisiejsza dawka:

6. Czasopismo to Play, konkretnie rocznik 2008.

7. Gatunek: strategia.

8. Tytuły z tej serii zostały odświeżone na liście życzeń społeczności GOG w ciągu ostatnich 24 godzin (nie przeze mnie).
Ciąg dalszy:

9. W tej grze możemy w trakcie misji wezwać wsparcie, jednak nie są to jednostki wojskowe/bojowe.

10. Zagadka dotyczy jednego z żywiołów.
11. Mniej popularny konkurent serii Emergency z większymi ograniczeniami rozgrywki.

12. Czas wydania: mniej więcej Emergency 3/4

13. Druga część ma pełny polski "dublaż", ta o której jest zagadka wyłącznie napisy.

Do postów konkursowych to wszyscy pierwsi, ale do wspólnej zabawy i poszukiwań na forum już nie tacy chętni hehe. (^_^)