It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
No weźcie. :( Poddaję się. Chodziło mi oczywiście o Darth Nihiliusa z KOTOR2, który wysysał energię z żyjących istot i osuszał tym całe planety. :)

Następną zagadkę niech zada kto pierwszy ten lepszy!
Pewnie trenują gdzieś w pyle ci Darth`ci : )

Dziewczyna ma kota i może chodzić do przodu i do tyłu a czas podąża za nią.

tłumacz
Post edited May 06, 2021 by user deleted
Ta gra to oczywiście Timelie `20

Następna osoba zadaje zagadkę.
Coś ostatnio nie idzie nam to odgadywanie. ;) Coś łatwiejszego ode mnie:

"Próby sprawowania kontroli nad zjawiskami paranormalnymi nie kończą się dobrze."
avatar
Sarafan: Coś ostatnio nie idzie nam to odgadywanie. ;) Coś łatwiejszego ode mnie:

"Próby sprawowania kontroli nad zjawiskami paranormalnymi nie kończą się dobrze."
Sądzę, że chodzi o grę Half-Life z jej legendarnym wprowadzeniem.
avatar
Mateuszy: Sądzę, że chodzi o grę Half-Life z jej legendarnym wprowadzeniem.
Niestety pudło. :)
avatar
Sarafan: (...)kontroli nad zjawiskami paranormalnymi nie kończą się dobrze."(...)
To może Control Ultimate Edition `20 ?
avatar
Seb3.7: To może Control Ultimate Edition `20 ?
Brawo, trafione! :) Twoja kolej.
avatar
Sarafan: Brawo, trafione! :) Twoja kolej.
aaa...bo sprawdziłem w co Ty ostatnio grałeś : )

Kategoria Gry Polskie:

Gra RPG w której możemy spowolnić lub zatrzymać czas, oraz manipulować grawitacją by przemieszczać postacie.
avatar
Seb3.7: Gra RPG w której możemy spowolnić lub zatrzymać czas, oraz manipulować grawitacją by przemieszczać postacie.
Tower of Time? Choć nie przypominam tam sobie nic z grawitacją.
avatar
Seb3.7: Gra RPG w której możemy spowolnić lub zatrzymać czas, oraz manipulować grawitacją by przemieszczać postacie.
avatar
ssling: Tower of Time? Choć nie przypominam tam sobie nic z grawitacją.
Trafiłeś! Wizualnie przenoszą się z miejsca na miejsce, ale opis mówi, że to z powodu oddziaływania na grawitację ^

Dziękuję i zagadka Twoja.
Miała cię czekać ekscytująca przygoda za kierownicą, ale nie potrafisz wyjechać z garażu.
To nawiązanie do słynnego i kochanego przez graczy tutorialu.
avatar
ssling: To nawiązanie do słynnego i kochanego przez graczy tutorialu.
Driver
avatar
nowy: Driver
Oczywiście