It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
avatar
goliat17: Oto cytat z pewnej komediowej gry, która nie jest dostępna na gogu "Żaden szanujący się tenor nie śpiewa tyłkiem".

PS. Mała podpowiedź, była to pierwsza w pełni spolonizowana gra od CD Projektu.

PS.2 Druga podpowiedź, były dwa filmy poświęcone tej postaci, główną rolę grał w niej aktor Jim Carrey.
Taka sugestia z mojej strony. :) Podpowiedzi warto umieszczać w nowym poście, żeby wszyscy wiedzieli, że coś nowego w wątku się pojawiło. Ja sam nie zgadywałem, bo myślałem, że nie było żadnej podpowiedzi. ;)
avatar
goliat17: Oto cytat z pewnej komediowej gry, która nie jest dostępna na gogu "Żaden szanujący się tenor nie śpiewa tyłkiem".

PS. Mała podpowiedź, była to pierwsza w pełni spolonizowana gra od CD Projektu.

PS.2 Druga podpowiedź, były dwa filmy poświęcone tej postaci, główną rolę grał w niej aktor Jim Carrey.
avatar
erbello: Ace Ventura
Zgadza się, dajesz następną zagadkę. A w przyszłości podpowiedzi dam w osobnym poście.
Zagadka w obrazku
Attachments:
ykcor.jpg (115 Kb)
avatar
erbello: Zagadka w obrazku
Moje pierwsze skojarzenie to Kangurek Kao
avatar
Frambooos: Moje pierwsze skojarzenie to Kangurek Kao
Brawo, Twoja kolej :)
Zły zamaskowany koleś zasysa jak odkurzacz
avatar
Frambooos: Zły zamaskowany koleś zasysa jak odkurzacz
Wczoraj jakby to było dzisiaj grałem w Superhot, i moje pierwsze skojarzenie to dodatkowy czat z tej gry : )
ale proszę o podpowiedź...
Attachments:
avatar
Frambooos: Zły zamaskowany koleś zasysa jak odkurzacz
avatar
Seb3.7: Wczoraj jakby to było dzisiaj grałem w Superhot, i moje pierwsze skojarzenie to dodatkowy czat z tej gry : )
ale proszę o podpowiedź...
Pudło! Ale mogę podpowiedzieć, że w tej grze ogólnie dużo typów w dziwnych maskach.
avatar
Frambooos: Pudło! Ale mogę podpowiedzieć, że w tej grze ogólnie dużo typów w dziwnych maskach.
Teraz, to mi już wszystkie gry do głowy przychodzą : ) łącznie z Guacamelee, Sexy Brutal i Chernobylite...

Ale... wsshhhh....puuufffff......wshhhh....puuuufff... To robił Darth Vader :D Tylko nie wiadomo czy był do końca zły czy tylko prawie do końca ^ Czy chodzi o STAR WARS: The Force Unleashed II ?
Post edited May 04, 2021 by user deleted
avatar
Frambooos: Pudło! Ale mogę podpowiedzieć, że w tej grze ogólnie dużo typów w dziwnych maskach.
avatar
Seb3.7: Teraz, to mi już wszystkie gry do głowy przychodzą : ) łącznie z Guacamelee, Sexy Brutal i Chernobylite...

Ale... wsshhhh....puuufffff......wshhhh....puuuufff... To robił Darth Vader :D Tylko nie wiadomo czy był do końca zły czy tylko prawie do końca ^ Czy chodzi o STAR WARS: The Force Unleashed II ?
Blisko, ale nie do końca!
avatar
Frambooos: Blisko, ale nie do końca!
Wkrótce jednocześnie dojdziemy do wniosku, że w grach występują same zamaskowane typy.

W Batmanie był jeden który stwierdził, że zwycięstwo pokonało Bruce`a, to był film a gra?.. Jest!
Batman: Arkham Origins ?

Jeśli nie tędy to zmyślni koledzy doprowadzą to do końca. : ) masz wyjątkową zagadkę, dziękuję!
Post edited May 04, 2021 by user deleted
avatar
Frambooos: Blisko, ale nie do końca!
To może pierwsza część gry: Star Wars The Force Unleashed?
;) zgadujcie dalej

(btw nie spodziewałam się, że to będzie takie trudne, bo gra raczej niezbyt niszowa)
Battlefront
avatar
Frambooos: Zły zamaskowany koleś zasysa jak odkurzacz
Ale mogę podpowiedzieć, że w tej grze ogólnie dużo typów w dziwnych maskach.
Zły i zamaskowany. Ok.
Zasysa = ssie? Ssie czyli jest uznawany za słabego (jako grywalna postać).
+ Dużo typów w dziwnych maskach = Skorpion, Sub-Zero, Ermac, Noob Saibot i tak dalej?
Czy chodzi o serię gier "Mortak Kombat" oraz Shao Kahn'a?